Tribute to Zlipo

Sve napisano ovde u vezi Probuxa se odnosi i na 99% PTC sajtova...

Re: Tribute to Zlipo

Postby galirung » 13 May 2013, 21:09

"svaka čast za isplatu na paypal,... to je sad ko na lotou da si dobio,..."
Hvala ti! U pravu si!
Zlipo, čestitam! Ali da ne smišljam nešto drugo kad ovo baš odgovara: ...to je sad ko na lotou da si dobio... :-D

P.S. – Na dva topika: makedonija i Chat soba – „falcon11“ nudi nekakvu dobru zaradu. Na Fejsu je kao Krste Sokolov i čini mi se da je dobio novaca na kartanju. Nisam se javio.
galirung
user

Postby Jasa » 13 May 2013, 22:53

Video sam, al ima ih nekoliko sa tim imenom :))
Jasa
user

Postby Jobube » 13 May 2013, 23:09

Image
Jobube
user

Postby Jasa » 13 May 2013, 23:22

Jobube wrote:http://www.euro-pinata.com/index.php?view=surfer&t=82f8fd3cf3a5857f5c00d9c8470ea2c9

jel ovo itko vidio do sada?

jel ovo neki scam il sta?

Video sam ja istu foru, samo za PROBUX. Sigurno nije prava reklama. Klasično džeparenje
Jasa
user

Postby galirung » 13 May 2013, 23:44

Jasa wrote:Video sam, al ima ih nekoliko sa tim imenom :))

To ti je onaj ispod onog, iznad donjeg, oko sredine, bez slike ali oko nje, ili je treća kuća od ćoška. Uglavnom, tu negde :-D :))

A što se tiče "secikesa":
Xaviermolina – poruka 158 od 04. 05. – Chat soba - http://www.probux.com/forum/t3613p8-chat-soba
galirung
user

Postby admin » 14 May 2013, 01:16

Jasa wrote:
Jobube wrote:http://www.euro-pinata.com/index.php?view=surfer&t=82f8fd3cf3a5857f5c00d9c8470ea2c9

jel ovo itko vidio do sada?

jel ovo neki scam il sta?

Video sam ja istu foru, samo za PROBUX. Sigurno nije prava reklama. Klasično džeparenje

Nisam u toku, GoDaddy je bio pao veceras pa sam se time bavio,...

ovo je klasican fishing koliko sam video,... nemoj slucajno neko neke passworde tamo da stavlja...

E da, namestio sam mail server,... poslacu svima jedan test mail...samo mi potvrdite sutra da ste dobili. pogledajte u junk folder obavezno. Ovo zbog registracija,.. ili cemo opet i ovde imati vise botova nego clanova,.. :))
Image
admin
Site Admin

Postby blaz0 » 14 May 2013, 01:38

Jasa wrote:Koliko se sećam on je preporučivao payza-paypal, što meni ne znači ništa. Vidim sad na Prou, Blažo kaže da da može sa LR na Western... baš me zanima dal je probao ili je pročitao na netu. On se beše prijavio ovde?

JEste radi ta ora LR>>WE, al mnogo malo ljudi znaju to da rade, i ako koristis neki exhcnanger public ode ti 50-60%. Meni decko uzima 10% jer mi je drugar, t.j mom bratu pa kao ae....

Najjaca fora: ide brat u menjacnicu da podigne pare, vlasnik menjacnice siptar :E: Ko ti salje pare?? Fatou Oubambe :E odakle? breg slovone kosti, afrike :E ahahaha xD
Image
blaz0
user

Postby Jasa » 14 May 2013, 07:59

blaz0 wrote:
Jasa wrote:Koliko se sećam on je preporučivao payza-paypal, što meni ne znači ništa. Vidim sad na Prou, Blažo kaže da da može sa LR na Western... baš me zanima dal je probao ili je pročitao na netu. On se beše prijavio ovde?

JEste radi ta ora LR>>WE, al mnogo malo ljudi znaju to da rade, i ako koristis neki exhcnanger public ode ti 50-60%. Meni decko uzima 10% jer mi je drugar, t.j mom bratu pa kao ae....

Najjaca fora: ide brat u menjacnicu da podigne pare, vlasnik menjacnice siptar :E: Ko ti salje pare?? Fatou Oubambe :E odakle? breg slovone kosti, afrike :E ahahaha xD

Pa to je drugo, znam da normalnim putem nemože. On ti da keš, a ti njemu uplatiš negde lovu?
Jasa
user

Postby blaz0 » 14 May 2013, 10:56

Jasa wrote:
blaz0 wrote:

Pa to je drugo, znam da normalnim putem nemože. On ti da keš, a ti njemu uplatiš negde lovu?

Liberty reserve ja njemu dam, on meni salje Western union, uz 10% fees. Nije da je mnogo, al za mene je jedini nacin, sa obzirom da paypal i neradi ok u Makeoniju i Srbiju, a i da radi ima dosta limita, tako da ovo je jedino resenje za mene, a i ispostavilo se da je extra, pare dobijem u roku od saat vremena na racun :D
Image
blaz0
user

Postby Jasa » 14 May 2013, 11:09

Jel oće on to i za druge da radi? Ako ima interes, naći će puno nas iz Srbije koji smo zainteresovani.
Jasa
user

Postby blaz0 » 14 May 2013, 11:16

Jasa wrote:Jel oće on to i za druge da radi? Ako ima interes, naći će puno nas iz Srbije koji smo zainteresovani.

Pitam pa javim :D :-D
Image
blaz0
user

Postby Jasa » 14 May 2013, 11:32

blaz0 wrote:
Jasa wrote:Jel oće on to i za druge da radi? Ako ima interes, naći će puno nas iz Srbije koji smo zainteresovani.

Ajde, hvala!
Jasa
user

Postby Jasa » 14 May 2013, 11:37

Jasa wrote:
blaz0 wrote:

Ajde, hvala!

Meni čak odgovara da mi uplati na Neteller, tako da on ne bi imao nikakav trošak...
Jasa
user

Postby zlipo » 17 May 2013, 17:44

hahhhhhaa,support probux mi poslao sliku, :-D :-D =)) =)) =)) =)) =)) =))

Image

ne recikliram,pa zato ne klikcu,a ja odgovaram zasto da bacam novac na recikliranje kada se od 29/04/2013 autorecikliralo 1572 RR
jebem im sve na svijetu
Hello Zlipo,

No further assistance will be given to you via ticket, as you do not reply with good behavior.

Thanks for understanding and sorry for the inconvenience.

Have a nice day.

---
Sincerely,
Mark L.
Probux Ltd.
moj odgovor:
Eat shit thieves
I hope you end up in jail
I have invested their money and time in probux
What did I get in return?
You've sold me robots and not real people
shame on you

I' WANT MY MONEY BACK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
probux:
See that.
Zlipo is not recycling after all the tips given and is expecting good results.
opet ja:
are you talking shit about recycling!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

why to recycle when you set boots that are not active
fuck you in the mouth
you're not normal
why do you throw money on recycling when the car is recycled every day over 100 RR???,
I do not understand how you interpret it in Brazil?
we Europeans are not stupid
I think my RR work for you
I see that you can come into my account
you're not a moderator
you are admin
FUCK YOU STEALER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to bi bilo to,account mi jos radi
^#(^ ^#(^ ^#(^ ^#(^
zlipo
user

Postby admin » 17 May 2013, 18:22

auuu zlipo, al si ih namazao.... al zanas sta je problem sa ovim... los engleski, i mnogo psovki. treba ti dobar i kulturan engleski, sa akcentom na paypalu... bar da se zabrinu ako nista drugo...sa psovkama ih samo relaksiras....;)... by the way... jel imas negde u accountu, statistiku ili nesto,.. gde se vidi da ti se 1500 referala auto reciliralo? ta slicica bi bila zanimljiva da se postira malo i po stranim forumima...

ps, uslikaj sve sto mozes dok ti radi account.... mozes i copy-paste tih 1500 rr strajkaca... :), da imas bar nesto. jednom kad ti ugase account,.. papala maca... cisto da imas brojeve referala koje si kupio,...nece da se baci
Image
admin
Site Admin

PreviousNext

Return to Probux i njihovi suicidni rr botovi su otišli u istoriju