YOU GET PROFIT - Sister site of Twickerz

Novi sajtovi za koje verujete da imaju neki potencijal idu ovde...NO SCAM, scam ide u scam ;)

YOU GET PROFIT - Sister site of Twickerz

Postby SankeMKD » 12 Sep 2013, 22:05

Pozdrav svima iz regiona. Ja sam iz Makedonije. Clan sam ovog foruma vec 5-6 meseca ali ovo je moj prvi post. Mozda moj srpsko-hrvatski ni je najbolji, no vjerujem da ce mo se razumeti.

Evo i ja da ponudim jedan sajt (http://www.yougetprofit.com/?ref=SankeMKD). Ovo je sestrinski sajt sa TWICKERZ i zato mislim da ce i ovaj biti OK. To znaci da isti admin tim radi i ovaj novi.
YOU GET PROFIT bice lansiran za 7 dana. POZURITE :-)
Isplata je preko Solid Trust Pay i EGOpay. Uskoro, kako kaze admin na forumu bice i Payza.

Evo objasnjene koje sam skinuo sa sajta.

Image
Image
SankeMKD

Re: YOU GET PROFIT - Sister site of Twickerz

Postby admin » 12 Sep 2013, 23:34

pa dobrodosao posle 5 6 meseci, odlican ti je srpsko-hrvatski, razumemo se :-BD

nego, ako se secam dobro, ti si na tom twickerzu bio aktivan jos prosle godine, imao si neke clanarine itd...ako je prica i dalje uspesna, otvori topic u preporuke clanova. twickerzom se jos niko nije ozbiljnije bavio ovde... 8-)
Image
admin
Site Admin

Postby SankeMKD » 13 Sep 2013, 18:34

Wow :eek: :eek: :eek:

Dobio sam prvi referal na YGP.
Kada jutros sam otvorio poj profil na YGP, video sam da imam jedan referal DragiD, koj se registrirao preko moj baner sta sam postavio tu na ZNN.
Raduje me sto referal je iz Makedonije.
Hvala DragiD. :too: :too:
U toku dana dobio sam jos jedan ref, tako da sada imam dva komada. Drugi ref. je isto iz Makedonije, i dosao je sa http://www.easyhits4u.com/?ref=sankemkd
Image
SankeMKD

Postby predator » 14 Sep 2013, 05:21

Ja sam taj ref. B-)
Zarada na ovom sajtu je od direknih referala ili ima jos nesto?
predator
user

Postby uragan81 » 19 Sep 2013, 21:03

admin wrote:pa dobrodosao posle 5 6 meseci, odlican ti je srpsko-hrvatski, razumemo se :-BD

nego, ako se secam dobro, ti si na tom twickerzu bio aktivan jos prosle godine, imao si neke clanarine itd...ako je prica i dalje uspesna, otvori topic u preporuke clanova. twickerzom se jos niko nije ozbiljnije bavio ovde... 8-)

Pozdrav za sve nije me bilo neko vrijeme smorio sam se malo...sto se tice twickerza na pocetku su mi davali od 70 do 100 reklama dnevno kad sam poceo da dizem(mjesecno jednom) smanjili su mi na tridesetak reklama dnevno,inace level 2 sam tamo.....

Sto se tice ovog novog sajta,ako su isti vlasnici kao na twickerzu vrijedi se registrovati jer ispacuju redovno....
Image
uragan81
user

Postby uragan81 » 26 Sep 2013, 20:28

Sad sam se registrovao.....hoceli biti uskoro PayPal ?
Image
uragan81
user

Return to Novi sajtovi koji možda obećavaju...