Badger Bux

Novi sajtovi za koje verujete da imaju neki potencijal idu ovde...NO SCAM, scam ide u scam ;)

Badger Bux

Postby galirung » 27 Jul 2013, 00:22

Prijavio sam se prije petnaestak dana: 11. 07.
Uplatio sam nadogradnju za mjesec dana = 4 $ i iznajmio 10 referala za 2 $!
Ukupni trošak prvoga dana je bio 6 $!
21. 07. sam zatražio isplatu od 5 $ (NAKON 10 DANA) i danas dobio novce na PayPal:
Tražio sam 5,01$ a isplaćeno mi je 4,51$ (0,50$ manje)
Trenutno imam 2,81$ (plus sam potrošio za produljenje jednog refa 20 centi = oko 3$ za ovih par dana…)
Od deset referala samo je jedan slabo aktivan (za 15 dana 7,7 centi što je za neke stranice i plafon…) a od ostalih ima i do 1$ za 15 dana (iznajmljivanje je 0,20 $)

Image

Ja ne mogu biti siguran ni hoću li se ujutro probuditi a kamoli da vama garantiram zaradu (pa niti sebi…) ali ako ovako ostane samo još mjesec dva – bit će super (sve preko toga vidim kao bonus…) :-D
Ako odlučite da probate evo linka:
http://www.badgerbux.com/?ref=galirung
galirung
user

Re: Badger Bux

Postby admin » 27 Jul 2013, 08:25

bravo Gali, neunistiv si,.. kakav ti je ovo R1 referal :too: :-BD :-BD a i avg je cudan, izgleda ko avg od DR sa neobuxa... :-?
Image
admin
Site Admin

Postby Jasa » 27 Jul 2013, 14:28

Izvini Gali, ali ovi rade samo sa paypal-om, pa ne mogu da se registrujem. Javi ako uvedu neki drugi procesor.
Jasa
user

Postby galirung » 27 Jul 2013, 16:26

admin wrote:bravo Gali, neunistiv si,.. kakav ti je ovo R1 referal :too: :-BD :-BD a i avg je cudan, izgleda ko avg od DR sa neobuxa... :-?

Hvala ti! :-D
Kao besplatan član dobiješ 25% od klikanja referala a kao nadograđen: 50%, 75% ili 100% ovisno o nadogradnji. Mislim da je zato AVG toliki jer računaju sve reklame. Ako ih, neka, neka, samo nek ne odustaju…. :-D
Za R1 referal ne znam (možda je prvi član??? :?: ) a meni se, za sada, najviše dopada ovaj R 188 ali i ostali su odlični…! :too:
galirung
user

Postby galirung » 27 Jul 2013, 16:30

Jasa wrote:Izvini Gali, ali ovi rade samo sa paypal-om, pa ne mogu da se registrujem. Javi ako uvedu neki drugi procesor.

Ma, nema problema, Jašo.
Meni je žao zbog tebe, jer se nadam plusu, što i tebi želim.
Ako se nešto pojavi novo, odmah se javljam.
galirung
user

Postby Jasa » 27 Jul 2013, 17:02

galirung wrote:
Jasa wrote:Izvini Gali, ali ovi rade samo sa paypal-om, pa ne mogu da se registrujem. Javi ako uvedu neki drugi procesor.

Ma, nema problema, Jašo.
Meni je žao zbog tebe, jer se nadam plusu, što i tebi želim.
Ako se nešto pojavi novo, odmah se javljam.

Jbg, kad živim u Tunguziji :lol:
Jasa
user

Postby galirung » 11 Aug 2013, 21:35

Još je samo PayPal, nažalost!
Ovi RR još dobro klikaju, aktivni neki članovi, što je samo za pohvalu :-D
Nema ih baš nešto za iznajmljivanje ali pokušavam...
Za sada sam zadovoljan!
galirung
user

Postby mapas » 03 Sep 2013, 11:54

Izgleda da admin od ove stranice posjeduje paranormalne moći jer je nestao i za njim je potraga,zadnje vijesti o njemu su da je dobio ponudu da snima novi nastavak X-Men - a i da je tu ulogu dobio zahvaljujući tome što ima moć da bude nevidljiv.Do ovoga dragocjenog podatka producenti novoga nastavka X-Men
su došli tako što su posjetili forum od Badger Bux -a i tamo su vidjeli da je admin nevidljiv i da je nestao.Popularni glumac Hugh Jackman koji glumi svima nam omiljenog Wolverina je izjavio za imdb citat " Veoma se veselim suradnji sa adminom od Badger Bux- a na novome nastavku serijala X-Men, on će da glumi samog sebe,njegov lik koji posjeduje nevidljivost će se zvati The Invisible Admin i on će donijeti pravo osvježenje u glumačku postavu" kraj citata.
I ostali članovi glumačke postave su bili veoma radosni kad su čuli da če surađivati sa sa pravim X-Men -om i svi su mu odreda prognozirali veoma uspješnu i bogatu glumačku karijeru.Ali ja bi volio da se admin vrati i da mi isplati mojih 10$ koje čekam od 18.08 i tek onda da se posveti glumačkoj karijeri.
mapas
user

Return to Novi sajtovi koji možda obećavaju...