Goldenclix - Nas Covek...

Novi sajtovi za koje verujete da imaju neki potencijal idu ovde...NO SCAM, scam ide u scam ;)

Goldenclix - Nas Covek...

Postby blaz0 » 15 May 2013, 16:43

Sajt je stabilan bez gresaka u skripti, dobar host, 50000 clanova preso juce mislim...

http://www.ptc-investigation.com/goldenclix.aspx

Alexa Traffic Rank Reputation
11,573
Global Rank
876
Rank in PK
469
Sites Linking In

Admin je nas covek, zove se Edin, paypal i payza su instant isplate, nema nikakih problema, LR stize uskoro.
Na dan ide oko 3 centa za standard, za 3$ upgrade i do 10 centa, + grid radi super, + 5 centa za svadi direktan referal...

http://www.goldenclix.com/?ref=blaz0
Image
blaz0
user

Re: Goldenclix - Nas Covek...

Postby admin » 15 May 2013, 19:03

Nasao si ga konacno,. ;) :lol: :D
a ipak mu je stradao na kraju Paypal??? pomenuo je nesto prosle godine da nema problema sa paypalom, samo treba da placas ljude,...
e da, ako si ga kontaktirao vec, pitaj ga tacno koji uslovi treba da se ispune pa da te paypal blokira,... pa da sastavim Zlipu novo pisamce za Probux :))

Image
Image
admin
Site Admin

Postby blaz0 » 15 May 2013, 22:27

admin wrote:
Nasao si ga konacno,. ;) :lol: :D
a ipak mu je stradao na kraju Paypal??? pomenuo je nesto prosle godine da nema problema sa paypalom, samo treba da placas ljude,...
e da, ako si ga kontaktirao vec, pitaj ga tacno koji uslovi treba da se ispune pa da te paypal blokira,... pa da sastavim Zlipu novo pisamce za Probux :))

Image

Poslao sam mu poruku sa ovu temu pa valjda ce da vidi :D :D
Image
blaz0
user

Postby admin » 15 May 2013, 22:45

javi ako odgovori nesto pametno... nego niko me ne slusa,... evo i tebi, tamo gde namestas avatar, imas i signature, stavi bb code sajta koji reklamiras,.. da ti izlazi ko meni CP.

Ps nakacio sam sam se na tvoj link...pa javi koje su provizije,.. ;)

PPS, nego dobar je admin,... like.. :-BD

Image
Image
admin
Site Admin

Postby blaz0 » 16 May 2013, 10:49

admin wrote:javi ako odgovori nesto pametno... nego niko me ne slusa,... evo i tebi, tamo gde namestas avatar, imas i signature, stavi bb code sajta koji reklamiras,.. da ti izlazi ko meni CP.

Ps nakacio sam sam se na tvoj link...pa javi koje su provizije,.. ;)

PPS, nego dobar je admin,... like.. :-BD

Image

Covek je iskren i posten, sto je najbitnije :D

Provizije mi sada mnogo male, veoma male, zato sto sam standard. Uzimam upgrade veceras/sutra pa bude bolje :D :D
Poslao sam mu link od ovaj post ovde al mislim da sam nesto pogresio ili nije jos procitao nz poslacu mu opet xD
Image
blaz0
user

Postby GoldenClix » 16 May 2013, 15:04

Dobar dan :-D
GoldenClix

Postby blaz0 » 16 May 2013, 15:28

GoldenClix wrote:Dobar dan :-D

Dobro doso xD

admin wrote:Ps nakacio sam sam se na tvoj link...pa javi koje su provizije,.. ;)

ZNN Macedonia May 15, 2013 May 16, 2013 8 0.0112

P.S Uzo sam upgrade bice bolje sad B-) B-)

I am rich ;;) ;;) :ymparty: :ymparty:
Image
blaz0
user

Postby admin » 16 May 2013, 19:06

GoldenClix wrote:Dobar dan :-D

e dobro dosao,...svidela mi se tvoja izjava pa sam je uslikao i zakacio ovde,... nadam se da ti ne smeta...
Image
admin
Site Admin

Postby Jasa » 16 May 2013, 22:02

Dobro došao. Ajde kad si toliko iskren, da malo to zloupotrebim :)

Ako su ti svi bootovi podešeni da budu pozitivni, gde je tvoja zarada? Btw, ja se ne bi ljutio i da se bootovi pomešaju sa pravim ljudima...
Jasa
user

Postby galirung » 17 May 2013, 12:02

blaz0, dobio si još jednog Kineza.
P.S. Jesu li ti svi direktni?
galirung
user

Postby blaz0 » 17 May 2013, 15:35

galirung wrote:blaz0, dobio si još jednog Kineza.
P.S. Jesu li ti svi direktni?

Da, za sada, kad skupim do 200 direknih, mozda uzmem do 200-300 rentanih, moram prvo da prolistam forum kakav je avg, a moram i bolji upgrade da uzmem...
Image
blaz0
user

Postby GoldenClix » 17 May 2013, 17:21

Ne smeta mi sto sto si okacio za botove. Ali bas su mi na ovom forumu zapeli za oko antidepresivi sto reklamiras :roll:

Moja zarada je od membershipa, reklama, i od novih uloga za kupnju referrala, a memberi i tako i tako ne mogu velike pare zaraditi na rentanim referralim, osim ako nemaju bas puno ili ne produzuju 150/240 dana, kao na Neobuxu, pogotovo nizi membershipi. Sad od ponedjeljka svi paketi idu poprilicno gore pa ce biti jos para. Dosta ljudi kupuju referrale po $1, pa je i tu dobra lova. Sve u svemu, da se prezivjeti :-D
GoldenClix

Postby admin » 17 May 2013, 18:04

GoldenClix wrote:Ne smeta mi sto sto si okacio za botove. Ali bas su mi na ovom forumu zapeli za oko antidepresivi sto reklamiras :roll:

Moja zarada je od membershipa, reklama, i od novih uloga za kupnju referrala, a memberi i tako i tako ne mogu velike pare zaraditi na rentanim referralim, osim ako nemaju bas puno ili ne produzuju 150/240 dana, kao na Neobuxu, pogotovo nizi membershipi. Sad od ponedjeljka svi paketi idu poprilicno gore pa ce biti jos para. Dosta ljudi kupuju referrale po $1, pa je i tu dobra lova. Sve u svemu, da se prezivjeti :-D

Pa osecam se kriv za sve ljude koje sam poslao na sajtove koji im nikad nisu platili. (posle par meseci svakodnevnog kliktanja) Ovo je najmanje sto mogu da uradim da im se nekako oduzim. Mogu samo da zamolim ljude ovde, da ne koriste ovo za tvoj tvoj sajt, i za sajt slovenca. Antidepresiv je namenjen strancima...
Image
admin
Site Admin

Postby GoldenClix » 17 May 2013, 19:09

Mogu ti u antidepresive ici multiple accountsi :?:
GoldenClix

Postby admin » 17 May 2013, 19:58

GoldenClix wrote:Mogu ti u antidepresive ici multiple accountsi :?:

Imas opciju podesavanja proksija, ako se to podesi kako treba, predpostavljam da radi... ali nisam probao. I ova osnovna instalacija je kao sto vidis za mnoge problematicna. Ko zna da podesi i proksije, verovatno ima i bolje placen posao nego programiranje botova za 0.1 cent ;)

Image
admin
Site Admin

Next

Return to Novi sajtovi koji možda obećavaju...