Goldenclix - Nas Covek...

Novi sajtovi za koje verujete da imaju neki potencijal idu ovde...NO SCAM, scam ide u scam ;)

Re: Goldenclix - Nas Covek...

Postby Jobube » 17 May 2013, 21:39

GoldenClix wrote:Mogu ti u antidepresive ici multiple accountsi :?:

Pozdrav. Imao bih neka pitanja za tvoj site ak nije problem uglavom uzeo sam PTSU no problema 2 sljedeca koja mi smetaju je :
1. Vrijeme dok admin ili tko vec provjeri PTSU je skoro 24h sto mi se cini ono previse al dobro nije to nikakvi veci problem.

2. Sto me stvarno zivcira je da mi se jedan te isti covjek prijavi na sve PTSU iako se nije nit prijavio niti ista, vj zele smanjiti broj ponuda za pa se na te ponude prijave. I samo napisu neku glupost il neki mail i to e to.. I do sad su mi ponude bile mozda 5.6 sati sve skupa aktivne jer cim ja uprem da odbijam PTSU jer nije zahtjev ispunjen moram cekati oko 24h da se to desi. I cim dodju nakon sat dva opet se neko prijavi na sve PTSU i onda oept moram cekat ponistenje itd. Jel postoji mogucnost da prijavim te ljude il nekako da se to smanji il bilo sto jer stvarno mi to ide na zivce... Npr GC i TheBux imate istu skriptu ali tamo sam za cca 1-2 sata PTSU odobren i vracen na listu. Bilo sta da se po tom pitanju napravi ce biti korisnije nego sada

nemoj nista svatit kao neke uvrede itd,vec me cisto zanima sto se po tome pitanju moze uciniti jer je to stvarno preko mjere, et to je to sto imam pitat. A uskoro se i nadam pocet ulagat na tvoju stranicu jer izgleda stvarno dobro i plus nakon govora da su rr stavljeni na + onda je jos jedan poticaj .

E i da ti si isto admin na balkanikaclix?

Pozz
Jobube
Image
Jobube
user

Postby Krasiva » 04 Jun 2013, 12:15

Ima li danas mozda neko problem sa logiranjem na Goldenclix-u? Ja ne mogu od jutros da udjem, ne znam sta je sad :-?
Krasiva
user

Postby admin » 04 Jun 2013, 17:58

Krasiva wrote:Ima li danas mozda neko problem sa logiranjem na Goldenclix-u? Ja ne mogu od jutros da udjem, ne znam sta je sad :-?

Meni radi... mozda je bilo nesto trenutno, desava se... ;)

Navodno , bug je u ptanju, problam samog hostinga...

We have small issue with servers and you are temporarily not able to login in site. Our hosting easycloud working to solve this as soon as possible. Keep calm, everything will be ok.

ovo je od admina ;)
Image
admin
Site Admin

Postby Krasiva » 04 Jun 2013, 19:07

Meni radi... mozda je bilo nesto trenutno, desava se... ;)

Navodno , bug je u ptanju, problam samog hostinga...

We have small issue with servers and you are temporarily not able to login in site. Our hosting easycloud working to solve this as soon as possible. Keep calm, everything will be ok.

ovo je od admina ;)

Ma evo tek mi sad proradi, nego ja Adminu na Goldenu poslala poruku jos u petak pa kontam nije valjda doslo do toga da cim nesto pitas da te odmah zablokiraju ;)
Krasiva
user

Postby admin » 04 Jun 2013, 22:08

ma jok... u stvari, pa zavisi sta pitas,... nemoj bas da trazis pare na zajam,.. :lol: :lol: 8-)
Image
admin
Site Admin

Postby blaz0 » 11 Jun 2013, 22:00

U roku od 24 saata...
Svaka cast Edinu :D :D :D
Image
Image
blaz0
user

Postby admin » 12 Jun 2013, 04:11

:too: kad pre,.. ;) :-BD
Image
admin
Site Admin

Postby mapas » 12 Jun 2013, 12:06

U zadnje vrijem je pojačana aktivnost od strane internet kriminalaca koji su se specijalizovali za krađu vaših podataka ,pogotovo su na udaru računi članova na ovim prostorima koji koriste Payza.Svako ko primi ovakav email :
Dear Member

Accepting our terms of service during the account registration is considered as your digital signature and is a legally binding agreement between you and Payza. You need validate before you can use full access your Payza account.

Please click on the following link to validate your account:

Click here to validate your account.

If you not validate, your account will temporary frozen with unknown period.

Follow Us
Thanks for choosing Payza (formerly AlertPay),
The Payza Team
NI U KOJEM SLUČAJU ,ZNAČI NI DA STE PIJANI ILI NADROGIRANI NEMOJTE DA KLIKATE NA OVAKVE PORUKE GDJE SE OD VAS TRAŽI DA KO FOL VERIFIKUJETE SVOJ ACCOUNT. AKO VEĆ ŽELITE DA PROVJERITE NEŠTO OVAKO LOGUJTE SE NA SVOJ PAYZA ILI PAYPAL ACCOUNTA IZ WEB BROWSERA A NIKAKO SA OVAKVIH EMAIL LINKOVA I AKO VEĆ NEŠTO SE BUDE TRAŽILO DODATNO OD VAS IMAĆE TE TU OBAVIJEST U SVOME ACCOUNTU.JER AKO TAKVO NEŠTO URADITE I KLIKNETE NA LINK IZ EMAILA GOTOVO SIGURNO ĆE TE BITI ZARAŽENI NEKIM NAPREDNIM VIRUSOM ZA KRAĐU VAŠIH LIČNIH PODATAKA,JER TO VAM JE ISTO KODA STE SVE SVOJE ACCOUNTE I LOZINKE STAVILI JAVNO NA NENAKVU WEB STRANICU I TAKO SVAKOME OMOGUĆILI DA RASPOLAŽE SA VAŠIM PODACIMA.
mapas
user

Postby admin » 12 Jun 2013, 22:01

ko sto rekoh i u drugom topiku, obicno nije virus, samo kradja podataka, usera i pasworda,...
Link vodi na fishig sajt, koji izgleda potpuno isto kao Payza, samo nije Payza...
Image
admin
Site Admin

Postby Jasa » 13 Jun 2013, 09:25

admin wrote: :too: kad pre,.. ;) :-BD

sad će da ti odgovori, samo tetki da odnese lek... :))
Jasa
user

Postby blaz0 » 13 Jun 2013, 13:51

Jasa wrote:

Ako i dalje produzis da vregjas mene u tvojim komentarima, ja cu da ih brisem, ili zamolicu admina da on brise, ako nastavis dalje da te sankcionise :)
Hvala na razumevanju.
Image
blaz0
user

Postby Jasa » 13 Jun 2013, 14:17

blaz0 wrote:
Jasa wrote:

Ako i dalje produzis da vregjas mene u tvojim komentarima, ja cu da ih brisem, ili zamolicu admina da on brise, ako nastavis dalje da te sankcionise :)
Hvala na razumevanju.

Rekao sam da ću da te ignorišem i to radim. Post koji citiraš nije bio upućen tebi i nema nikakve uvrede u njemu.

A možeš i ceo akaunt da mi obrišeš, ako će ti biti lakše. Istina boli, to mi je jasno.
Jasa
user

Postby admin » 13 Jun 2013, 18:56

Jasa wrote:
blaz0 wrote:
Jasa wrote:

Hvala na razumevanju.

Rekao sam da ću da te ignorišem i to radim. Post koji citiraš nije bio upućen tebi i nema nikakve uvrede u njemu.

A možeš i ceo akaunt da mi obrišeš, ako će ti biti lakše. Istina boli, to mi je jasno.

Nema potrebe ni za jednim ni za drugim. Jel se zna uopste sta je problem??? Rekoh jedanput, nismo svi isti, ne ocekujem da svako svakog voli, ali ocekujem komunikaciju na nekom civilizovanom nivou, koja ce sutra nekome ko dodje da cita ovo da bude korisna. Prozivke bez argumenata ne sluze nicemu...
Image
admin
Site Admin

Postby mapas » 13 Jun 2013, 19:39

admin wrote:
Jasa wrote:
blaz0 wrote:
Jasa wrote:

Hvala na razumevanju.

Nema potrebe ni za jednim ni za drugim. Jel se zna uopste sta je problem??? Rekoh jedanput, nismo svi isti, ne ocekujem da svako svakog voli, ali ocekujem komunikaciju na nekom civilizovanom nivou, koja ce sutra nekome ko dodje da cita ovo da bude korisna. Prozivke bez argumenata ne suze nicemu...

Ko pljune više u zrak iz mjesta on je pobjednik.
mapas
user

Postby Jobube » 13 Jun 2013, 22:50

Pa jebote ljudi .ko da citam komentare ispod clanaka net.hr pa debil debila gadi... Pa da nas tu 7-8 nemozemo pricat normalno. Znamo vasa stajalista svi vec pa sad se ostavite toga i dajte koji dobar savjet il ideju. Vidim da nam i ideja o zajdnickoj stranici za skupljanje referala neide..
Image
Jobube
user

PreviousNext

Return to Novi sajtovi koji možda obećavaju...