KeyAds

Novi sajtovi za koje verujete da imaju neki potencijal idu ovde...NO SCAM, scam ide u scam ;)

KeyAds

Postby vido » 06 Dec 2014, 11:34

Pozdrav svima!

Danas sam naleteo na ovaj sajt.

Paznju mi je privukao zbog isplate na Neteller.

Sad kada malo bolje gledam sajt, jako mi lici na probux i njegove klonove.

Ima i onih 0.01 reklama.

Znam da je ovo rizicno, ali na probuxu sam na pocetku lepe pare uzimao. Mozda ce tako biti i ovde. Uostalom treba nekad i rizikovati i probati nesto novo.

Sta vi mislite o ovome?

Ako hoce neko da proba, ovo mi je link:

http://www.kayads.com/index.php?r=koper
vido

Re: KeyAds

Postby admin » 07 Dec 2014, 19:01

eh da,.. moguce je da su ovo ponovo brazilci, ali sve je sakriveno iza cloudflera tako da je tesko reci u ovom trenutku. Domen je registrovan sa svajcarskom adresom, ali to obicno ne znaci mnogo. Prvi koji uspe nesto da isplati na paypal, nek javi iz koje je zemlje paypal. Mada i paypal moze da se otvori u drugoj zamlji ali je komplikovanije. Do sad su se drzali brazilskog.
Bitno celo drustvo sa probuxa je vec tamo na forumu,.. :lol: 8-) , mozda se i ja ukljucim... 8-)

ps,.. evo dobio si referala,...

http://www.kayads.com/index.php?r=lesorsier

Image

PPS,... NEMA PAYPAL?!?!?!? :-?? :-?? :-??

PPPS,... evo sta kaze PTCinvestigations, kao i obicno, ubedjen je da su brazilci svuda oko nas,... (99% i jesu)

Image
Image
Image
Image
admin
Site Admin

Postby SoleMio » 09 Dec 2014, 14:07

Jeste nema paypal, al jbg vrijedi probat, samo treba biti pametan i na vrijeme sve odradit :D
SoleMio
user

Postby admin » 10 Dec 2014, 05:59

SoleMio wrote:Jeste nema paypal, al jbg vrijedi probat, samo treba biti pametan i na vrijeme sve odradit :D

Samo treba biti Nostradamus pa definisati koje je to vreme. Nisu ni oni mutavi pa stalno menjaju. Probux je (ko se seca) startovao sredinom avgusta pre dve godine. I negde do marta-aprila je sve bilo u redu. Tad im je stradao Paypal. Ko je krenuo odmah mogao je da izvuce neku lovu.

A sad su krenuli u novembru. Po nekoj analogiji do leta bi trebalo da izdrze...
Image
admin
Site Admin

Postby SoleMio » 15 Dec 2014, 22:01

Ma nema vise sajtova koji ce trajat, sve je ovo na brzinu i na sitno al jbg bolje ista nego nista :)
SoleMio
user

Postby admin » 17 Jan 2015, 17:53

Kakva propast,.kao sto rekoh, znaju i oni da je isto drustvo, tako da je dinamika propasti ekspresno ubrzana. Dok su svi tamo na forumu kukali da im klikovi idu progresivno nizbrdo meni je avg jedno mesec dana bio konstanto oko 2, i kako sam uzeo poslednje referale,.. tako je krenulo nizbrdo.

Image
admin
Site Admin

Postby SoleMio » 24 Jan 2015, 01:18

hahaha, ja dosao do 20 dolara na balance tj onoliko koliko sam ulozio i ode sve dole, pisao na forum sa slikama automatski ban na forum i brisanje teme, al et legla je isplata i zavrsio sam sa 0,04 u plusu ker te jebo :D
SoleMio
user

Postby admin » 24 Jan 2015, 02:15

:) sacekaj malo da ti ne pokrenu dispute,.. :) ne znam dal postoji to,... "uzeo nam pare pljuvao nas po forumu,.." :D :D :))
ja sam im dao 15 a isplatio ovih 12 i nesto,.. i kako sam pustio 50rr niz vodu vratise se klikovi x3, tj avg preko dva,.. i tako par dana,... valjda su se nadali da cu da im vratim i tih 12 sto sam isplatio. Kad se to nije deseilo, sad 120rr pravi neverovatnih 20 kliova dnevno,... :-? :-?? :-Q
Image
admin
Site Admin

Return to Novi sajtovi koji možda obećavaju...