Futureworldbux

Novi sajtovi za koje verujete da imaju neki potencijal idu ovde...NO SCAM, scam ide u scam ;)

Futureworldbux

Postby gonzal » 10 Oct 2014, 10:34

Bio sam u dilemi da li ovaj sajt spada u ovu ili možda već u "Legit" grupu. Pošto ipak nisu godine rada iza njega već samo meseci ipak mislim da zaslužuje samo mesto u sajtovima koji obećavaju. Klasičan "bux" sajt koji ipak malo bolje plaća nego drugi, naime dnevna zarada za "standard" besplatno članstvo je preko pola dolara tačnije 0.54$. Ima i sve one ostale načine da ekstra zaradite kao što je "play adgrid", "micro jobs", (lično mi se taj deo jako sviđa), "super rewards" itd. Referali se iznajmljuju za 1.2$ i kucaju skroz korektno ( nisu reboti) i ostaju vam zauvek.
Naravno da postoji nešto što otkrijete tek kada se registujete, a to je obavezan "upgrade" od minimum 10$. Ja lično to i ne vidim kao manu nego čak i kao prednost jer iza vas dolaze ozbiljni saradnici kojima je važno malo više da zarade što pre svega vama ide u korist. Tih 10$ vam važe 600 meseci znači zauvek, samim tim se i zarada povećava na 0.60$ dnevno što vas opet dovodi do zarade od 18$ mesečno bez i jednog saradnika i bilo koje druge vrste zarade na tom sajtu.
Lično još nisam stigao do prve isplate ali sam ovde na nekoliko naših foruma i Facebook grupa video isplate. Isplate su inače vrše odmah direktno po zahtevu. Admin upravlja još jednim sajtom koji ima reputaciju sajta koji redovno plaća Oneworldbux.
Oni ma koji se registruju iza mene mogu da obećam da ću da im pomognem oko regrutacije.
Pozdrav svim korisnicima foruma.
P.S.
Link za registraciju je na baneru

Image
gonzal

Re: Futureworldbux

Postby admin » 10 Oct 2014, 13:13

Ja bih bio pazljiv sa ovim.

1. Sajt ne radi ni mesec dana
2. Ni jedan sajt sa nextGen skriptom ne izdrazi dovoljno dugo da bi se o njemu pricalo.
3. Obavezan upgrade ili force to invest je klasicna izmama.
4. na istoj ip imate i ovo:

Image
Image
admin
Site Admin

Return to Novi sajtovi koji možda obećavaju...