Zvezda iz Nemačke

Novi sajtovi za koje verujete da imaju neki potencijal idu ovde...NO SCAM, scam ide u scam ;)

Zvezda iz Nemačke

Postby gonzal » 02 Oct 2014, 23:54

Koliko sam video sajt je u poslu otprilike mesec dana.Nemci su se setili da naprave program da ko lajkuje slike moze i da lepo zaradi. Za lajkovanje samo dve slike dnevno se dobije 2 eura. Ako želiš da učlaniš i tvog prijatelja ili mnogo više prijatelja, zaradićeš 3 evra ili mnogo više para . Sve to traje manje od minut. Pa ako zelis da malo dopunis budzet, ovo mogu da rade svi. Prosto je neverovatno da će biti "scam", nisam siguran da je to u Nemačkoj uopšte moguće. U pitanju ja reklamna agencija koja radi već 18 godina.

http://whitepinsplus.com/
pri registraciji potrebno je upisati email onoga ko vas je pozvao
moj email je
trion.v@gmail.com

Čim se registrujete javi te se da vam pošaljem tutorial. Sajt je vrlo jednostavan ali je neobino organizovan, drugačiji je od bilo kod sajta koga sam do sada video.
Last edited by gonzal on 03 Oct 2014, 21:08, edited 1 time in total.
gonzal

Re: Zvezda iz Nemačke

Postby admin » 03 Oct 2014, 20:21

koliko ja vidim, ovi rade istrazivanje trzista, tj placaju ljudima da rade ankete. To u EU predpostavljam da i funkcionise. Koliko im je interesantno nase trziste je znak pitanja. Lajkovi se nigde ne pominju, by the way... :roll:
daj neki screenshot od neke statistike koju imas...
Image
admin
Site Admin

Postby gonzal » 03 Oct 2014, 20:59

Nisam još našao ništa slično statistici, da stvar bude gora ,većina tekstova je na nemačkom ili ruskom. Na moju žalost za oba sam potuna nezalica. Samo uputstva kako da se registuješ i kako da odgledaš te dve sličice. Sajt na kome su te sličica za "lajkovanje" je whitepins.com Sajt je otvoren da svako može da pogleda sličice, a sa druge strane kod registracije traže ti godine, bračno stanje i one ostale podatke koji su u marketing agencijama filter. Malo čudno??? Meni lično opet neku nadu da će sajt biti korektan kod isplate jedino to što je registrovan u Nemačkoj. To opet pa ne znači da ukoliko budu imali finansiskih problema mi van Evropske unije nećemo da ostanemo kratkih rukava.
Nema potrebe za skreenshot-om, uđi na whitepins.com. To jt to
gonzal

Postby gonzal » 04 Oct 2014, 10:22

Evo nekih novih i interesantnih informcija

Image

kao što vidite na slici za ocenjivanje ili lajkovanje tih slika dobijaju se "milage" ali i regrutovanjem dobijate bonus "milage". Vi 25 a vaš referal 10. Evo je i tabela kako raste zarada u eurima
170 miles - 3 eura
255m - 4e
325m - 6e
420- 7e
510m - 8e
591m - 10e
710m - 12e
830m - 14e
985m - 16e
1.166m - 18e
1.299m - 20e
gonzal

Return to Novi sajtovi koji možda obećavaju...