ONE WORLD BUX

Novi sajtovi za koje verujete da imaju neki potencijal idu ovde...NO SCAM, scam ide u scam ;)

ONE WORLD BUX

Postby leptirica » 13 Jun 2014, 01:04

Sa obzirom da nisam sigurna u koju kategoriju bi smjestila ovaj ptc site,stavljam ga tu ! Ja sam se registrirala ,a pošto nisam jako iskusna u prepoznavanju legit i scam siteova stavljam vam tu link pa ,ako to nije ok slobodno neka ga admin premjesti gdje spada! :-BD
Eto ako netko može zaključiti isplati li se tu gubiti vrijeme ili ne i ja bi jako voljela znati da ne gubim vrijeme na nešto što nije isplativo! Kako izgleda tek su na početku..lijepo zvuči e sad hoće li biti ok ili ne bilo bi mi drago da vi iskusniji klikeri to procijenite ,prema vašem iskustvu! :-H :-H

http://www.oneworldbux.com/?ref=matovilka
leptirica
user

Re: ONE WORLD BUX

Postby admin » 13 Jun 2014, 02:35

13. All members must invest in order to cashout (see payout rules in Forum).

force to invest je obicno scam...

ovo isto zvuci lose:
Members must contact the Support to claim the money for their new direct referrals.
The commission earnings for the new direct referrals will go to the purchase balance of the member.

prakticno znaci da sve provizije od direktnih referala moras da im vratis nazad. bar tako sam ja shvatio...

Image
admin
Site Admin

Postby leptirica » 14 Jun 2014, 00:07

Da znači ili uložiti ili ništa od toga! No koliko sam uočila na ovim svim ptc stranicama ,bez ulaganja nema niti neke zarade! Meni osobno sve što zaradim ide na referale,a direktne nema šansen da kojeg dobijem ma koliko se trudila! Ne znam kako se vi nosite sa time ?? Ja ne želim ulagati jer sam mislila zaraditi a ne da ja moram njima plaćati,a to je očito nemoguće! Evo pronašla sam još jednu gdje bi trebala biti čista zarada bez ulaganja ,tipa Ayuwage .. http://greenwage.com/?ref=20907

:-? :-? :-ss
leptirica
user

Postby admin » 16 Jun 2014, 16:37

leptirica wrote:Da znači ili uložiti ili ništa od toga! No koliko sam uočila na ovim svim ptc stranicama ,bez ulaganja nema niti neke zarade! Meni osobno sve što zaradim ide na referale,a direktne nema šansen da kojeg dobijem ma koliko se trudila! Ne znam kako se vi nosite sa time ?? Ja ne želim ulagati jer sam mislila zaraditi a ne da ja moram njima plaćati,a to je očito nemoguće! Evo pronašla sam još jednu gdje bi trebala biti čista zarada bez ulaganja ,tipa Ayuwage .. http://greenwage.com/?ref=20907

:-? :-? :-ss

Pa i oni bi da zarade, uglavnom je to razlog sto su ostali na gubitku. Rentiranje bilo cega nije nacin da se zaradi bilo sta, sa jedim izuzetkom: Otvoris PTC sajt pa ti prodajes botove drugima, postavis svoje ref. linkove da ljudi klikcu po njima, e onda zaradjujes. 8-) a dobijas i direktne referale. Postoji i nekoliko sajtova koji stvarno i zaradjuju nesto od reklama, ovih par naj poznatijih. Da nesto moze da se zaradi i bez rentiranja, evo pogledaj moj neobux acc... 0 rented ref. i ulozeno 0.00$

Image
Image
admin
Site Admin

Postby leptirica » 29 Jul 2014, 01:59

Da,a moj Neobux je teška katastrofa! Uzmem referale i taman kad skupim nešto sitno oni mi se bliže isteku,pa ih produži ,pa stalno tako u krug i tako nigdje zarade! A ti minijobovi su toliko dosadni i uzaudno trošenje vremena za nešto sitno i na kraju niti jednog ne uspijem riješiti kako treba! I svi pričaju o direktnim referalima! Pa gdje ih uspijete nakupiti! Ja u ovih par mjeseci nisam skupila na svim stranicama 5 direktnih ,a i od tih koji su se uključili, nakon dva klika su prestali raditi! Kad nekome kažem da klikam za 0.001 svi mi se samo fino nasmiju,da mi ne bi tko klikao! Pa dajte neki pametan savjet,kako uopće i gdje pronaći te slavne aktivne referale,da se posao barem i malo isplati??
leptirica
user

Postby admin » 29 Jul 2014, 17:21

leptirica wrote:Da,a moj Neobux je teška katastrofa! Uzmem referale i taman kad skupim nešto sitno oni mi se bliže isteku,pa ih produži ,pa stalno tako u krug i tako nigdje zarade! A ti minijobovi su toliko dosadni i uzaudno trošenje vremena za nešto sitno i na kraju niti jednog ne uspijem riješiti kako treba! I svi pričaju o direktnim referalima! Pa gdje ih uspijete nakupiti! Ja u ovih par mjeseci nisam skupila na svim stranicama 5 direktnih ,a i od tih koji su se uključili, nakon dva klika su prestali raditi! Kad nekome kažem da klikam za 0.001 svi mi se samo fino nasmiju,da mi ne bi tko klikao! Pa dajte neki pametan savjet,kako uopće i gdje pronaći te slavne aktivne referale,da se posao barem i malo isplati??

Pa,...ono da je jednostavno, svi bi bili milioneri. Recimo da promenis ciljnu grupu. Znaci ne mozes da sedis u kaficu, pijes koktel koji kosta 5 eura i pricas drustvu o referalima koji klikcu za 0.1 cent. Ciljna grupa treba da bude neko kome ti centi nesto u stvari i znace. Tipa africke zemlje. Naravno za te akcije treba znati i neki jezik tamo. Ako ne znas, onda moras da nadjes domacu populaciju koja ce da ceni te cente koje zarade. Na primer penzioneri. Treba ti neki blog gde ces sve da objasnis step by step sta treba da se radi, i flyeri gde obecavas neverovatnu zaradu... i sacekas prvi, ili peti u mesecu, kad vec stizu penzije, i nacrtas se ispred poste, gde penzioneri u redu cekaju te njihove panzije, sa smeskom na licu im razdelis te flyere... i da vidis,.. 8-)
Image
admin
Site Admin

Postby kibo95 » 01 Sep 2014, 20:08

Da znači ili uložiti ili ništa od toga! No koliko sam uočila na ovim svim ptc stranicama ,bez ulaganja nema niti neke zarade!

Ma daj,pa da li na clixsensu ista ulazes?
Apsoultuno nista,osim naravno svog vremena
Izvinite novi sam na ovom forumu pa ne znam koliko ste vec pricali o clixsensu,ali mislim da set morali,on je PTC sajt sa najvecom tradicijom (koliko ja znam)

ako neko ima ovdje a da se nije registrovao na clixsense toplo bi mu preporucio da to uradi

http://www.clixsense.com/?5992800

Jedina mana clixsensu je to sto je pocetnicima tesko da zarade prvi lvl,al kad to uspiju onda lako zarade i drugi i treci,a od taskova i tih sitnih malih poslica za njih se stvarno moze dosta zaraditi :D

ps. bas mi je drago da sam naletio na ovaj forum,da razmjenim iskustva sa vama,sta vi mislite koji je pored clixsensa i pretpostavljam neobuxa najbolji PTC sajt?
kibo95

Postby admin » 02 Sep 2014, 02:39

kibo95 wrote:
Da znači ili uložiti ili ništa od toga! No koliko sam uočila na ovim svim ptc stranicama ,bez ulaganja nema niti neke zarade!

Ma daj,pa da li na clixsensu ista ulazes?
Apsoultuno nista,osim naravno svog vremena
Izvinite novi sam na ovom forumu pa ne znam koliko ste vec pricali o clixsensu,ali mislim da set morali,on je PTC sajt sa najvecom tradicijom (koliko ja znam)

ako neko ima ovdje a da se nije registrovao na clixsense toplo bi mu preporucio da to uradi

http://www.clixsense.com/?5992800

Jedina mana clixsensu je to sto je pocetnicima tesko da zarade prvi lvl,al kad to uspiju onda lako zarade i drugi i treci,a od taskova i tih sitnih malih poslica za njih se stvarno moze dosta zaraditi :D

ps. bas mi je drago da sam naletio na ovaj forum,da razmjenim iskustva sa vama,sta vi mislite koji je pored clixsensa i pretpostavljam neobuxa najbolji PTC sajt?

pa dobrodosao...
o clixsensu nije bilo toliko price jel kod njih je cista stvar. nema rentiranja, nema prevare. ko ima vremena da se bavi taskovima, moze da zaradi. i naravno ko ima aktivne referale, i on moze da zaradi a nista da ne radi,.. 8-)
Sto se tice ostalih sajtova, na zalost, 99% pukne posle nekoliko meseci. po neki prezivi do godinu dana ali to je to. i probux je na kraju prestao da placa. izdrzao je 2 godine... :too: :too:
ako nisi probao buxp, eto ti baner dole. ako uspes da napravis referale, samo se logujes s vremena na vreme da proveris sta su napravili. ako te ne mrzi, imas i like hate varijante na fejsu i youtubu za koje dobijas po cent ili dva... sve ostalo, o cemu je bilo reci ovde je popucalo (sem neobuxa). cak su i clicksia i incentria ugaseni...
twickerz jos postoji, mozes da probas, mada ne znam sta se desava sad tamo jel su mi svi accounti suspendovani. :-$
u svakom slucaju, svako iskustvo je dobro doslo...dobro ili lose, ako imas, dobrodosao da ga podelis sa ostalima... 8-)
Image
admin
Site Admin

Postby kibo95 » 02 Sep 2014, 08:53

pa dobrodosao...
o clixsensu nije bilo toliko price jel kod njih je cista stvar. nema rentiranja, nema prevare. ko ima vremena da se bavi taskovima, moze da zaradi. i naravno ko ima aktivne referale, i on moze da zaradi a nista da ne radi,.. 8-)
Sto se tice ostalih sajtova, na zalost, 99% pukne posle nekoliko meseci. po neki prezivi do godinu dana ali to je to. i probux je na kraju prestao da placa. izdrzao je 2 godine... :too: :too:
ako nisi probao buxp, eto ti baner dole. ako uspes da napravis referale, samo se logujes s vremena na vreme da proveris sta su napravili. ako te ne mrzi, imas i like hate varijante na fejsu i youtubu za koje dobijas po cent ili dva... sve ostalo, o cemu je bilo reci ovde je popucalo (sem neobuxa). cak su i clicksia i incentria ugaseni...
twickerz jos postoji, mozes da probas, mada ne znam sta se desava sad tamo jel su mi svi accounti suspendovani. :-$
u svakom slucaju, svako iskustvo je dobro doslo...dobro ili lose, ako imas, dobrodosao da ga podelis sa ostalima... 8-)

Pa i nemam neko posebno iskustvo. Sve sto znam je da kad sam pocinjao sa PTC,trazio sam nesto cemu sigurnomogu da vjerujem,ne zelim da se mucim i na kraju ne dobijem nista. Zato sam i krenuo sa clixsense,trenutno samo na njemu zaradjujem,ali planiram da pocenim i na neobuxu,jer mi se cini da su ta 2 sajta jedina pozudana za sad (ako ima jos neki slobodno me ispravite,nisam previse istrazivao o tome,drzim se vec provjerenog).
Za sad mi na clixsensu dobro ide,radim taskove i tako zaradjujem.ne mucim se previse,ne provodim sate za clixsensom,ali opet imam zaradu od recimo 2 dolara dnevno prosjek. Nazalost skoro sam sam,imam samo 1 referala,a sad i ne zovem druge referale jer je trenutno slabo taskova za te pocetnike.
Posto je tu najveca zarada od taskova,svaki pocetnik ocekuje da odmah krene na njima zaradjivati,ali ne moze,jer prvo treba odgovoriti na 100 pitanja da bi stekao prvi lvl,a taskova za te pocetnike trenutno nema,ali se ja andam da ce biti,pa mozda mi se tad neko i pridruzi. :D

I da,kad budem pocinjaop na neobuxu registrovacu se preko nekog vaseg linka,ali pod uslovom da se i taj neko meni registruje,ja cu biti njemu referal on meni,posteno :D
kibo95

Postby admin » 03 Sep 2014, 00:42

kibo95 wrote:Pa i nemam neko posebno iskustvo. Sve sto znam je da kad sam pocinjao sa PTC,trazio sam nesto cemu sigurnomogu da vjerujem,ne zelim da se mucim i na kraju ne dobijem nista. Zato sam i krenuo sa clixsense,trenutno samo na njemu zaradjujem,ali planiram da pocenim i na neobuxu,jer mi se cini da su ta 2 sajta jedina pozudana za sad (ako ima jos neki slobodno me ispravite,nisam previse istrazivao o tome,drzim se vec provjerenog).
Za sad mi na clixsensu dobro ide,radim taskove i tako zaradjujem.ne mucim se previse,ne provodim sate za clixsensom,ali opet imam zaradu od recimo 2 dolara dnevno prosjek. Nazalost skoro sam sam,imam samo 1 referala,a sad i ne zovem druge referale jer je trenutno slabo taskova za te pocetnike.
Posto je tu najveca zarada od taskova,svaki pocetnik ocekuje da odmah krene na njima zaradjivati,ali ne moze,jer prvo treba odgovoriti na 100 pitanja da bi stekao prvi lvl,a taskova za te pocetnike trenutno nema,ali se ja andam da ce biti,pa mozda mi se tad neko i pridruzi. :D

I da,kad budem pocinjaop na neobuxu registrovacu se preko nekog vaseg linka,ali pod uslovom da se i taj neko meni registruje,ja cu biti njemu referal on meni,posteno :D

mislim da su ovde na neobuxu svi vec clanovi odavno. jedino da nadjes nekog suspendovanog ko hoce ponovo da krene...
iste te taskove imas i na neobuxu. ako imas referale koji ih rade, imas 12% provizije na ono sto oni urade.
ne secam se da je trebalo 100 pitanja za neki level, bio je samo jedan test task, cisto da vide da znas sta radis...
Image
admin
Site Admin

Return to Novi sajtovi koji možda obećavaju...