Igrajte se i zaradite

Novi sajtovi za koje verujete da imaju neki potencijal idu ovde...NO SCAM, scam ide u scam ;)

Igrajte se i zaradite

Postby Prometheus » 05 Feb 2014, 07:02

Zdravo drugari :-H slucajno sam video ovaj forum i posto se bavi istom temom kao i ja u posednje vreme, rekoh da se pridruzim i podelim sa vama nacin na koji sam ja poceo da zaradjujem na netu.

O cemu se radi.

Zapravo rec je o online browsers igrici "GoldenTowns" koja je pocela sa radom u septembru prosle godine i za sada belezi sjajne rezultate.Preko 40000 registrovanih igraca iz celog sveta od kojih je oko 500 iz Srbije.Broj igraca konstantno raste iz dana u dan...

O Igrici.

Golden towns је 2d/3d,mmo free to play,ekonomsko,politički i vojni simulator u kojoj se virutelno zlato može pretvoriti u novac ili u zamenu za pravo zlato.

Igra se oslanja na članku objavljenom od strane gospodina Vlad Cristian-a (Izvršni direktor Anno1777 labs) u 2011 godini, opisujući deflacijski ekonomski sistem u kome je virtualna valuta fiksna i 100% pokrivena pravim zlatom.Tako da u Golden Townu postoji ograničenje virtualnog zlata (100.000 Goldents Towns Coins ili GTC) koji se distribuira konstantnom brzinom, za igrače. Celokupan iznos pokriva sve veće količine pravog zlata.

Jednostavno receno igrica je napravljena da se igra i zaradjuju prave pare...

Vas cilj u igrici je da kroz igru odnosno razvijanje vaseg virtuelnog grada zaradite virtuelno zlato koje mozete prodati za pravi novac oficialnim preprodavcima virtuelnog zlata u igrici.Trenutna cena jednog virtuelnog zlatnika je 5 evra i po procenama administratora cena virtuelnog zlata ce rasti.

Takodje pre mesec dana aktiviran je i "AnnoWallet" sto znaci da samo uz pomoc vaseg virtuelnog zlata mozete da vrsite online trgovinu. . .
http://www.annowallet.com/

Igrica sama po sebi nije komplikovana za igru,registracija je besplatna i uz sve to mozete da zaradite novac brze od bilo kog npr. PTC sajta ili slicno...
Ja ovu igricu igram od oktobra prosle godine i za dva meseca sam zaradio 6 virtuelnih zlatnika odnosno 24 evra.Tada je cena jednog virtuelnog zlatnika bila 4 evra,sada je 5 i po procenama administratora igrice cena virtuelnog zlata ce rasti.

Ako odlucite da krenete sa igrom ove sjajne igrice bilo bi lepo da se registrujete preko mog referal linka http://www.goldentowns.com/?i=4144 :-BD

Takodje ako odlucite da pocnete da igrate ovu igricu posaljite mi poruku ovde na forumu ili u igrici moj nick name u igrici kao i ovde je Prometheus.
Pruzicu vam svu neophodnu pomoc i informacije koje su vam neophodne da krenete da razvijate kvalitetno i brzo vas profil i dodjete do vasih prvih zlatnika. ;)
Prometheus

Re: Igrajte se i zaradite

Postby admin » 05 Feb 2014, 07:21

pre svega dobrodosao na forum...
ja licno nemam vremena da se igram, ali toliko igrica sam odigrao dzabe, pa mozda i odvojim malo vremena da vidim o cemu se radi.
Kazi mi ovo:
Jel si uspeo da isplatis ta 24 eura i kako.
Jel si precekirao sta ta igrica u stvari radi, da nije virus, da ne koristi ip adrese igraca za nelegalne aktivnosti itd... (da ne nabrajam sad koje su)

Ako je ovo ok, onda mozemo da se igramo. Kako vidim ovo je nesto tipa Civilization, a to sam igrao nekad davno, i to za dz. :lol:

ps, ako se ovo pokaze kao funkcionalno, otvoricemo poseban deo foruma da se bavi igricama, posto sigurno nije jedina.

Image
admin
Site Admin

Postby Prometheus » 05 Feb 2014, 07:57

Hvala na dobrodoslici :)

Ja jos nisam unovcio svoje virtualno zlato zbog toga sto jos uvek nisam otvorio racun za online trgovinu, a i zbog predvidjanaj da ce cena rasti pa ne zurim...u igrici postoji opcija "town shares" gde mozete da ulozite svoje zlato u tudje gradove odnosno da kupite akcije i vremenom vase akcije odnosno zlato raste,tako da sam ja vecinu svog zlata tu ulozio.

Poznajem tri igraca iz Srbije koji su vec unovcili svoje zlato i sve ide bez problema...cak bi islo i lakse da kod nas PayPal radi u potpunosti ;)

Sto se tice bezbednosti sajt igrice je u potpunosti bezbedan...postoji oficijalni forum igrice na kome su igraci iz celog sveta stalno u kontaktu, takodje postoji i grupa na skype u kojoj se moze stupiti u kontakt sa igracima iz celog sveta...za sada nije zabelezen ni jedan incident ;)

Ja sam jedan od naj iskusnijih igraca iz Srbije samim tim sto sam poceo da igram ovu igricu skoro od pocetka. :)
Za nase igrace iz Srbije napravili smo forum na kome mogu da se informisu oko nekih detalja u vezi igrice takodje imamo i grupu na skype.

Sve u svemu po meni igrica je odlicna,imate i zabavu a mozete i da zaradite neki dodatni novac a uz to nije potrebno izdvojiti mnogo vremena za igru.
Svako ko odluci da krene da igra dobrodosao je u nasu zajednicu :ymhug:

Link do foruma http://gtsrb.proboards.com/
I ne zaboravite da se registrujete preko mog ref. linka http://www.goldentowns.com/?i=4144 :-BD
Prometheus

Postby admin » 05 Feb 2014, 08:07

u savakom slucaju sto puta bolje nego igranje gluposti na fejsu za dz, a kazi mi sta imas od referala? neki procenat ili...?
imam ja funkcionalni paypal, nije problem da se proba. jel postoje neki limiti? tipa minimum za isplatu 3 kila zlata ili slicno.
progugalo sam malo, uglavnom se igra vezuje za bitcoin. ako imas info kako se naplacuje ovo u bitcoinima ni to nije lose.
skoro je bila vest da je neki restoran u bg poceo da prima bitcoine 8-)

??? ceo forum ste napravili za igricu? - respct :lol:
Image
admin
Site Admin

Postby marsovac007 » 05 Feb 2014, 12:06

Ja sam ovo igrao pa odustao :-D
Cinilo mi se kao da treba da igram godinu dana da skupim kilu tozle :-D
Jos kad su poceli da umiru radnici samo sam za njih radio :lol:
marsovac007
user

Postby vladairon » 05 Feb 2014, 13:13

Ja sam zainteresovan, samo sto vec imam tamo neki nalog na koji nisam ni usao, je l mogu sada nekako da ga obrisem i regujem se preko tebe? Ili da napravim nalog preko drugog mail-a, samo se plasim da necu imati problema pri isplati ako mi se mail na nalogu razlikuje od mail-a na platnom procesoru? I ako mozes samo da kazes nesto vise o tome koja je poenta zarade, tj. kakvu korist oni imaju od nas pa zaradjuju i isplacuju nam? Izvini, ne zelim da mracim, samo hocu da znam da iza svega toga stoji neka logicna prica :)
vladairon
user

Postby Prometheus » 05 Feb 2014, 19:54

Potrudicu se da odgovorim na dosadasnja sva pitanja odjedanput :)

@admin
Sto se tice referala,igrica je rtako napravljena da svako ko se registruje postaje referal.Ako se registrujete direktno u igricu postajete referal adminu,a ako se registrujete preko referal linka nekog igraca postajete njegov referal.Od referala ima koristi samo ako su aktivni,od referala se dobija po 10% od proizvodnje resursa i 10% od proizvodnje zlata odnosno vadjenja iz rudnika.Tako da je bolje da se registrujete preko nekog naseg igaca :) .Takodje mozete da prodate svog aktivnog referala za zlato.Jedan nas igrac je pre 2 nedelje prodao svog referala za 20 zlatnika i uzeo fine pare :)

Sto se tice limita, limit ne postoji odnosno minimum za isplatu.Mozete da zaradite i prodate koliko god imate zlata npr od 0.5 do 555....

@marsovac007
Igrica je u sustini jednostavna i laka za igru...Najveci problem je u pocetku dok se nauci kako se treba graditi i razvijati grad zbog toga sto administrativne zgrade zavise jedne od drugih...npr. da bi ste nadogradili kucice za radnike morate da izgradite market tako da zona uticaja pokrije te kucice da bi mogli da ih nadogradite kako bi bili u mogucnosti da pravite nove radnike odnosno da imaju mesta gde da zive...zatim da bi ste mogli da nadogradite market na sledeci nivo trebate da izgradite policisku stanicu,itd,itd,itd...
Ja sam na tom nasem forumu napisao detaljno uputstvo sta i kako treba graditi u pocetku kako bi se nasi igraci snasli dok ne nauce kako stvari u igrici funkcionisu :)

@vladairon
Mozes da otvoris novi nalog preko novog maila nece ti praviti problem ako ne prebacujes sa jednog profila na drugi resurse,zlato...
Kolikodugo nisi ulazio na prvi profil? Igrica sama brise neaktivne profile posle 20 dana.
Mail na nalogu i na platnom racunu ne mora da bude isti...
Administratori igrice zaradjuju tako sto ljudi investiraju novac u igricu kako bi brze napredovali itd...

Na ovim slikama mozes da vidis koliko cesto ljudi kupuju zlato od igrice i koliko prodaju i uzimaju novac.Slike uslikane 05.02.2014 18:45h

Image
Image
Na ovoj slici iznad mozete da vidite naseg igraca iz Srbije koji je prodao svoje zlato :-BD
Image

Ako vam se dopada Igrica registrujte se,nemate sta da izgubite a mozete da zaradite neki dodatni evric http://www.goldentowns.com/?i=4144 :-BD
Takodje ako resite da krenete sa igrom posaljite mi poruku da bi vam pruzio korisne savete i pomoc u pocetku.
Prometheus

Postby marsovac007 » 16 Feb 2014, 17:41

Sta je ovo prvo mi je uzimo 1 od 10 napravljenih proizvoda kad danas prvi put kada sam napravio dobio sam samo 5 od 10 a drugi put samo 1 od 10 :? :-?? :(( :-T
marsovac007
user

Postby admin » 16 Feb 2014, 21:52

marsovac007 wrote:Sta je ovo prvo mi je uzimo 1 od 10 napravljenih proizvoda kad danas prvi put kada sam napravio dobio sam samo 5 od 10 a drugi put samo 1 od 10 :? :-?? :(( :-T

To se obicno desava kad komunisti dodju na vlast. Sacekas da ti selo udje u EU pa tuzis u Strazuru :lol: 8-) 8-)
Image
admin
Site Admin

Postby marsovac007 » 16 Feb 2014, 22:02

admin wrote:
marsovac007 wrote:Sta je ovo prvo mi je uzimo 1 od 10 napravljenih proizvoda kad danas prvi put kada sam napravio dobio sam samo 5 od 10 a drugi put samo 1 od 10 :? :-?? :(( :-T

To se obicno desava kad komunisti dodju na vlast. Sacekas da ti selo udje u EU pa tuzis u Strazuru :lol: 8-) 8-)

Ma teraj ga u k sad nisam dobio ni taj 1 B-(
marsovac007
user

Postby admin » 16 Feb 2014, 22:28

hahah, ne znam sta je fora, nisam probao da igram,... pisi na mail ovome sto je preporucio...
Image
admin
Site Admin

Postby marsovac007 » 17 Feb 2014, 16:27

admin wrote:hahah, ne znam sta je fora, nisam probao da igram,... pisi na mail ovome sto je preporucio...

Izgleda da sam skontao gdje zapinje pun magacin :lol:
A glupost nigdje ne pise koliko mozes da pravis ili kolika su ogranicenja :-?
marsovac007
user

Postby admin » 17 Feb 2014, 16:38

marsovac007 wrote:
admin wrote:hahah, ne znam sta je fora, nisam probao da igram,... pisi na mail ovome sto je preporucio...

pa ti se ozbiljno bavis tim igranjem? 8-)
pa nista,.. novi magacin, tako obicno ide,... sve sto si zaradio das na prosirenje,.. 8-)
ajd javi ako ima nesto od toga,.. mozda se i ja ukljucim...
jel ima neka fora da moras da se logujes svakih 2 sata da zalivas neko cvece, (ko sto je bilo na farmi na fejsu) za to nemam bas vremena,... :!!
Image
admin
Site Admin

Postby marsovac007 » 17 Feb 2014, 18:18

admin wrote:
marsovac007 wrote:

pa ti se ozbiljno bavis tim igranjem? 8-)
pa nista,.. novi magacin, tako obicno ide,... sve sto si zaradio das na prosirenje,.. 8-)
ajd javi ako ima nesto od toga,.. mozda se i ja ukljucim...
jel ima neka fora da moras da se logujes svakih 2 sata da zalivas neko cvece, (ko sto je bilo na farmi na fejsu) za to nemam bas vremena,... :!!

Tek sam level 2 igras 5 min najvise na dan :-D
Ma udjes posle 3 4 sata pokupis napavljeno stavis da se opet pravi minut posla, posle kada se unapredis mozes i cesce da ulazis posto treba vise vremena da se napravi nesto
Realno gledano trebace mnogo vremena da se skupi onaj 1 gold za prodaju jer tek od 5 levela moze da se napravi rudnik zlata a i dosta malo se dobia na rudniku na pocetku pa jedno 2-3 meseca misim da bi tek tada mogao da ga prodas #:-s
marsovac007
user

Postby admin » 18 Feb 2014, 16:04

nema veze, daj mi link da se nakacim na tebe...
... ako moze da se igra na ipad-u, krecem i ja da kopam,... :lol:
Image
admin
Site Admin

Next

Return to Novi sajtovi koji možda obećavaju...