Paid-Bux (greska il glup admin?)

Novi sajtovi za koje verujete da imaju neki potencijal idu ovde...NO SCAM, scam ide u scam ;)

Paid-Bux (greska il glup admin?)

Postby Jobube » 03 Jul 2013, 22:22

Novi site. Uglavnom navodim ovo da vas priupitam jer je meni cudno to da su mu fixed ads 0.10$ . znaci za 2 min dobijes 0.40$. Referali 20% provizije.. Mozda je samo u pocetku neki boost il nesto neznam. Al svakako za 12 dana se skupi 5$ dolara za isplatu.

Najvise bi vas maolio da se prijavite i stavite ga u svoj mytools jer radi tamo bez greske. A mozda nam se posreci 5$ lakih. A mene jos vise zanima profit od direktnih referala. To bi znacilo 0.08$ od 1 direktnog referala dnevno. Ajde ak imate volje samo da ovo probamo 10 dana da stavite u mytools il klikcete pa mozda i zaradimo stogot.

Evo vam link!

http://www.paid-bux.info/?ref=jobube

Image

P.S nisam se privario za brojke zbilja je tolika zarada. Bar stignete kupit PTC i reklame za svoje stranice.
Pozz
Image
Jobube
user

Re: Paid-Bux (greska il glup admin?)

Postby admin » 04 Jul 2013, 01:28

evo... mt radi,...ali zasto baner toliko podseca na probux :-o i zasto admin tos nije ni pogledao, ili ga bas briga,.. ko se upeca upeca,.. naime jos stoji Liberty kao procesor za placanje. Trazio sam deo gde imaju obicaj da kazu, 20$ = 2$ pravih para,.. ali nema,.. :)) a za isplate se ceka 3 nedelje :-Q ... kao... YMWHISTLE
...ajd videcemo,... jako brzo,..

Image
Image
admin
Site Admin

Re: Paid-Bux (greska il glup admin?)

Postby uragan81 » 05 Jul 2013, 17:24

Nije glup admin nego prevara.....ja sam vec skoro mjesec dana aktivan.....i od isplate nema nista,pa sam povukao i ulozio u advertise....
Uglavnom nekom i isplate tih 5 dolara ali veliku vecinu banuju kad na forumu pitaju zasto 10,20 dana ili mjesec nema isplate....

http://www.ptc-investigation.com/paidbuxinfo.aspx
Stari lopov....
Image
uragan81
user

Return to Novi sajtovi koji možda obećavaju...