BuxP - online od 2008

Sajtovi koji plaćaju

BuxP - online od 2008

Postby admin » 29 May 2013, 06:55

Ovaj mi je favorite :mrgreen:

Image

Za razliku od velike većine sajtova ovog tipa, gde vas isključivo dave sa kockarnicama, investicijama tipa binary options, forexima, i prevarama tipa “daj dva dolara da ti šapnem tajnu”, ovde imate mogućnost da birate kakve ćete reklame da gledate. Tako da možete da naletite i na nešto što vas zanima. Reklame su podeljne u kategorije. Umetnost i zabava, biznis i novac, kompjuteri i internet, zdravlje i rekreacija, obrazovanje,…itd… Ako čekirate pri registraciji da želite da gledate i adult content, onda imate i tu kategoriju. Koliko su se samo pojedinici nagledali sisa džabe, a ovde gledate sise i još vam plaćaju za to. Što se tiče plaćanja, politika je slična kao kod Clixsensa, par reklama od cent, nekoliko od 0.5 i ostale 0.1. Pored gledanja reklama BuxP nudi gomilu drugih načina za zaradu. Lajkovanje i hejtovanje na primer. Like i share na nečiji page i to vam je cent ili dva. Isto se plaća i hejtovanje na youtubu, dislike i report.

Pored ovoga, imaju jako dobre cachback varijante u slučaju da već planirate nešto da kupite. Kupovina domena i hostinga na primer. Refundiraju vam i do 30%. Na 100$ koliko obično košta godišnje jedan dobar hosting sa domenima i ssl sertifikatima, 30 vam vraćaju.

Što se tiče politike sa referalima, direktnih referala možete da imate koliko hoćete, ne postoji nikakv limit. Nema rentiranja referala, samo kupovina.

Za registraciju klik na baner... a za vise informacija http://zaradananetu.info/buxp/

Image
Image
admin
Site Admin

Re: BuxP - online od 2008

Postby admin » 29 May 2013, 09:41

Krasiva wrote:Procitala sam na vasem sajtu informacije vezane za sajt BUXP i ne znam tj. ne mogu na forumu da nadjem neki topic gdje se postavljaju pitanja, a ispod teksta o BUXP-u nema mogucnost, pa cu to odraditi ovdje. Na ovom sajtu samo malo vise od mjesec i sad ne znam da li to verifikovanje Pay Pala mora da se odradi bas onako kako ste objasnili (komplikovano). Moj Pay Pal racun je aktivan, imam Viza karticu samo za njega i racun mi je aktivan. Ne znam da li je sad potrebno sve to uraditi kako ste vi napisali tj. da li je moguce prebaciti zaradjeni novac na racun bez te procedure? Ako je to tako, ja bih radije prestala klikati na ovom sajtu, to mi je sve nesto prekomplikovano. Sta vi mislite?

Ako mislis na tekst za italijanski paypal, to ti ne treba, to je za Srbiju, MK i CG. Bosna ima Paypal koji moze da prima uplate. Verifikujes ga sa tom karticom koju imas i to je to... sto se tice prebacivanja sa paypala na karticu, samo odredis datum u mesecu, kad se to radi automatski i to je onda bez provizije... ako hoces posle pre tog datuma, moze ali ima neka provizija...a sa buxP moze i na payzu da se prebaci...payza radi svugde..
Image
admin
Site Admin

Postby Krasiva » 29 May 2013, 09:47

Ok, hvala puno, sad mi je lakse, mal' ne prestadoh klikati na njemu :too:
Krasiva
user

Postby admin » 29 May 2013, 09:50

Krasiva wrote:Ok, hvala puno, sad mi je lakse, mal' ne prestadoh klikati na njemu :too:

nemas problem, a sto se tice topika za pitanja,... to bi trebalo napraviti u razno...napravis topik za pitanja i pitas... 8-)
Image
admin
Site Admin

Postby Krasiva » 29 May 2013, 20:12

ok, dok se malo snadjem, jedva opet pronadjoh ovaj topic ;)
Krasiva
user

Postby uragan81 » 23 Jun 2013, 19:24

Da li se isplati uzimati referale ...isto tako nekako malo imam reklama dnevno....
Image
uragan81
user

Postby admin » 23 Jun 2013, 22:15

uragan81 wrote:Da li se isplati uzimati referale ...isto tako nekako malo imam reklama dnevno....

mislim da ne,.. a i samo premium moze posle da eventualno reciklira te referale,.. reklama nema uvek puno,.. ali imas uvek paid to like i paid to dislike...a kao i svugde, direktni referali su kljuc do uspeha,...
Image
admin
Site Admin

Postby admin » 24 Jul 2013, 00:15

ono sto mi se najvise svidja kod buxP-a, mozes da se logujes jednom u 20 dana i proveris dal je neko nesto kliktano,.. ;)
nije nesto, ali vise od nule,.. ;)

Image
Image
admin
Site Admin

Postby Zarre » 01 Sep 2013, 14:03

Jel radi jos uvek ProBux, jel podizao neko parice?
Zarre

Postby admin » 01 Sep 2013, 19:35

Zarre wrote:Jel radi jos uvek ProBux, jel podizao neko parice?

ovo je buxP topic...
za probux prelistaj prvo ovo:
probux-i-njihovi-suicidni-rr-botovi-f5.html

Meni je na zalost tamo suspendovan account tako da nisam u toku sta se desava,..ali ovi ostali su jos tamo mislim... pa ce ti neko odgovoriti
Image
admin
Site Admin

Postby admin » 01 Mar 2014, 12:42

par informacija vezane za isplatu:
naj paranoicnija pravila do sad. dva puta su me odbijali.
Prvi put jel mi je falilo jedno slovo u prezimenu. Insistiraju da je ime na accountu identicno kao na payment procesoru.
Drugi put, na dan kad su oni proveravali account, ja nisam bio u zemlji koja mi stoji u accountu. nema veze sto nista ne klikcem niti radim bilo sta, samo sam bio logovan.
Posle objasnjavanja sa supportom dosli smo do sledeceg. Nema veze sto sam ja prilikom trazenja isplate bio u zemlji iz koje sam prijavljen. Oni u naradnih mesec dana, jaedan dan proveravaju account. To moze da bude i posle 20 dana. I ako taj dan nisam u zemlji gde bi po njima trebalo da budem, to je opet razlog za odbijanje. Jedino resenje koje su predlozili je da se ne pristupa sajtu iz inostranstva...ili da u trenutku kad se pristupi, kontaktira se support i zatrazi promena zemlje, pa to oni odobre ili odbiju za par dana. S tim sto dok oni to odobre, ja sam vec na trecem mestu,...mada ovo pravilo vecinu ljudi ne kaci, ali eto, ima izuzetaka 8-)

I konacno iz treceg puta,.. evo je...

Image
Image
admin
Site Admin

Postby marsovac007 » 01 Mar 2014, 13:45

:too:
Dok ti jednu odobre skupis i za druge isplate :))
marsovac007
user

Postby admin » 01 Jan 2015, 20:42

Posto je nejasno bilo dal im Payza radi ili ne,...(za neke zemlje radi, za neke ne) zatrazio sam isplatu na Paypal. I opet ista procedura, tj, provera.
Al sad znam za jadac,.. 8-)

Image
Image
admin
Site Admin

Postby LegitPTC » 24 Apr 2017, 05:07

Doticni sajt je bio jedan od mojih najomiljenijih! Medjutim, kako je vreme prolazilo sve je manje i manje advertisera bilo. Jos uvek sam clan i volim da radim na njemu! Sve u svemu legitiman sajt!
Moj licni sajt koji se bavi internet zaradom!
LegitPTC

Return to Preporuke Članova - ili kako to stranci zovu Legit lista