Clixsense- 7,400,000 članova. 5 centi po pitanju

tips & tricks. kako najbrže zaraditi na CrowdFlower poslovima...

Clixsense- 7,400,000 članova. 5 centi po pitanju

Postby VishalM » 06 Mar 2017, 18:14

Ovaj tjedan, ja sam vrlo jednostavan upitnik. Bilo je 7 pitanja i dobio sam 36 centi za dvije minute. To je 5 centi za svako pitanje. Mnogo kvalitete provjeru podataka, unos podataka i druge poslove / zadatke su tu svaki dan. Svaki zadaci se plaća 2 centa ili 4 centa, ili 7 centi ili 25 centi ili 75 centi. Besplatno se pridružiti. Mnogo $ 1 do $ 5 anketa dnevno.

Učinio sam neke 6 ankete koje su ostvarili 5 centi za svako pitanje. Članovi iz SAD-a i Europe dobiti upto 19 $ po ponudi završen. Azijski članovi su zaradili $ 20 / dan. Ja zaraditi 20 centi do 30 centi na dan za moj rad kao član slobodan. Prošli tjedan sam jednostavnu anketu o mobilnim telefonima. Trebalo je 15 minuta i dobio sam 85 centi. O:-)

7,400,000 članova diljem svijeta i plaćaju uvijek. U anketama su ti pitanja poput što mobiteli ćete kupiti u 6 mjeseci, stopa web stranice / brandovi kao što su Google, Facebook, Philips itd .., tvoja budućnost kupnje planova, vaše ime, zemlju itd .. U Feburary 2017., jesam jednostavan 7 centi zadatak.

Clixsense članovi također dobiti plaćeni za gledanje reklama (0.001 do 2 centa oglase). Ja sam osvojio $ 1, $ 2.50 i $ 5 oglase i mnoge 10 centi oglase u mrežu igri. Ja sam kliknuo na četiri x 2 centa oglase prošlog mjeseca. Clixsense je više od PTC stranice i ima dobru budućnost. :-BD

Website link: http://www.clixsense.com/?4058907

Image
VishalM

Return to CrowdFlower