Acecxlix

i sve ostalo što nema veze sa prethodnim kategorijama ide ovde... ;)

Acecxlix

Postby Lili112233 » 17 Jan 2015, 15:13

Sta mislite o ovom sajtu? Ako je neko od nasih tamo, i ako mislite da je sajt ok ja bih se uclanila. Da li mogu koristiti isto ime kao i na clixsensu, i da li i ovde ima taskova. Pitam jer meni najveca zarada ide od tih zadataka, nesto mi to sa referalima i ne ide bas najbolje, a i prva prepreka koja se zove isplata, je jos uvek komplikovana za nas iz Srbije. a to je prvo pitanje koje mi upute potencijalni referali...,,Kako cu dobiti svoje pare ?"
Lili112233

Re: Acecxlix

Postby admin » 17 Jan 2015, 20:37

Lili112233 wrote:Sta mislite o ovom sajtu? Ako je neko od nasih tamo, i ako mislite da je sajt ok ja bih se uclanila. Da li mogu koristiti isto ime kao i na clixsensu, i da li i ovde ima taskova. Pitam jer meni najveca zarada ide od tih zadataka, nesto mi to sa referalima i ne ide bas najbolje, a i prva prepreka koja se zove isplata, je jos uvek komplikovana za nas iz Srbije. a to je prvo pitanje koje mi upute potencijalni referali...,,Kako cu dobiti svoje pare ?"

Mozes isto ime. Sto se taskova tice, nesto ih ne vidim. Sta je problem sa isplatom? Koliko vidim ovde ima sve. Srpski Paypal ne moze jos uvek da prima uplate. Sve ostalo radi. Pritom, nista ne sprecava ljude iz Srbije da koriste neki strani Paypal.
Image
admin
Site Admin

Postby Lili112233 » 18 Jan 2015, 13:37

Procitala sam vase uputstvo, ovde na forumu i hvala vam na njemu. Ostalo mi je jos jedino to kao mogucnost kad odem u Austriju da probam da uradim sve po instrukcijama. Trenutno zloupotrebljavam prijateljev paypal pa na njega prebacujem novac. Ovo sa verifikovanjem naloga na neki hotel nam bas ne pije vodu, jer svim mojim prijateljima kao i meni treba ziv novac. Inace u mestu gde zivim , problem je bio uopste objasniti bankarskom sluzbeniku koju karticu zelim da mi izdaju, da bih napravila paypal nalog i verifikovala ga ( to sam ja poletela verujuci onim obecanjima iz oktobra prosle godine, da ce nam proraditi paypal). I opet se vrtim u krug, energiju i snagu bih trebala trositi da objasnim ljudima kako da rade taskove, kako stici do tog famoznog prvog levela, ( pricam iskljucivo o clixsensu) a ja vec danima ganjam uputstva na netu kako do naloga koji prima novac. Mozda da krenem i na neobux, pa preko neteller-a podizem novac.S tim u vezi sam vas htela pitati, ako na primer resim da se uclanim na neobux , jer citam sad da on ima na primer taskove. Da li bih zaradu mogla ostvariti i bez tog rentiranja referala, to mi se cini kao spansko selo, recikliranje, rentiranje, ( mada mozda ako probam i ne bude bas tako komplikovano) i kolika bi ta zarad otprilike bila , ako ovde na clixsensu na mesecnom nivou bar za sada uradim oko 3000-4000 taskova . I ako ste naravno na oba sajta, koliko se ti zadaci, medjusobno razlikuju i da li ima zadatka vezanih iskljucivo na primer za clixsenes, a drugih vezanih iskljucivo za neobux, jer koliko sam procitala ne mogu raditi isti zadatak preko crowdflowera na oba sajta.
Lili112233

Postby admin » 18 Jan 2015, 16:58

Ajd prvo za Paypal. Bio je pusten u oktobru, radio par sati i ugasen. To ce se srediti kad tad. Sto se tice stranog paypala, ne znam koliko sam dobro objasnio sta treba uraditi. Naj kriticniji momenat je sa stranom bankom. Salterski sluzbenici su svuda u svetu debili, nije samo kad nas.
znaci:
- Dobar dan, dobar dan, ja sam u poseti seminaru, festivalima, lepotama vase divne zemlje, studiram,... itd...
- potrebna mi je PREPAID viza ili master kartica za NEREZIDENTE.
znaci nemas boravak, nemas nista od njihovih dokumenata, das im samo srpski pasos. Eventualno ako traze privremenu adresu, das im adresu hotela ili adresu kod prijatelja, koja by the way ne sluzi nicemu. Ako skapiraju sta trazis, i imaju to u ponudi, karticu dobijas odmah i kosta nesto sitno. Potrebno je da na karticu uplatis odmah neke sitne pare, samo da ne bude prazna. Posto Paypal prilikom verifikacije skida par dolara i posle ti trazi broj transakcije. Znaci treba ti online pristup kartici. (ovo imaju sve banke). Znaci sa tom karticom verifikujes paypal u toj zemlji i dalje sa njima (bankom) nemas nista. Novac sa paypala prebacujes na tu karticu i vadis sa bakomata kod nas, ili je provlacis u maxiju ako vise volis.
Ljudi se malo bune jel slicne kartice nase banke nemaju u ponudi. One izgledaju potpuno isto kao kreditne, sa svim onim brojevima i kodovima i operativne su svuda u svetu. Koristim ih vec godinama.
E sad, prvi problem, 5 od 6 slubenika na salteru te gleda belo kad se ti pojavis sa ovim zahtevom. Cak je moguce da banka ima ovo u ponudi a da ovi na salteru pojma nemaju. Ja sam obisao 6-7 banaka dok nisam dobio to sto sam trazio. Sam Paypal je to jedno vreme reklamirao te kartice kad je pustio u opticaj verifikaciju sa njima (u Italiji) pa sam tacno znao sta trazim i insistirao na tome. To je bilo pre 4-5 godina, tako da verujem da je sad jednostavnije.

Sto se tice taskova i Neobuxa. Mislim da je cak bolje raditi ih tamo. Na svaki zaradjeni dolar imas neki bonus (mislim 12%) i provizije od taskova koji rade tvoji referali su takodje 12%. Radis 3000-4000 taskova mesecno?!?!?! ajd molim te budi mi ref. http://www.neobux.com/?r=lesorsier
Znaci ne moras nista da rentiras, udjes i radis taskove, kao na Clixsensu.
Ja na Neobuxu nemam odavno nista rentirano (rentiranje je teska prevara by the way). Sve sto isplacujem su provizije od taskova koji rede moji referali.
Imas ovde na forumu i deo za Crowd Flower taskove. Tu je trebalo da ljudi objasnjavaju kako se radi koji task, pa mozes tu ljudima da objasnjavas ako nemas neko bolje resenje.
crowdflower-f12.html
Mozes za svaki task poseban topik da otovirs.

znaci ovo su samo provizije od taskova koji rade referali sa Neobuxa. Nije nesto ne znam sta, ali i nemam ih mnogo.
(taskovi se tamo zovu mini jobs)

Image

Image
admin
Site Admin

Postby Lili112233 » 18 Jan 2015, 18:55

Hvala puno, puno na ovako iscrpnom odgovoru. Registrovala sam se i vec problem, pa meni ne priznaje nivoe koje imam na clixsensu ili da budem precizna ne daje mi zadatke da radim koje znam sigurno da nisam radila na clixsensu http://prntscr.com/5u0rz9. a ovde nemam nista....http://prntscr.com/5u0siw . Znam da ta zarada od taskova koju zaradi sponzor i nije nesto , moj sponzor na clixsensu je moja licna prijateljica, na ove moje uradjene taskove mozda je zaradila oko 30 dolara, al opet nije ni za bacanje. Idem se malo promuvati po sajtu, videti sta su pisali po forumima a u medjuvremenu doci ce i taskovi. Mada danas je i na clixsensu lose i sve mi se cini da su poceli da smanjuju kolicinu taskova u okviru jednog posla. Hocu pisacu tamo na topicu.
Lili112233

Postby admin » 18 Jan 2015, 23:05

Nisam siguran za te levele dal ces mozda morati ispocetka. Ja kad sam radio te taskove pre 2-3 godine, drugacije je bilo. Uglavnom, otvori drugi tab, i loguj se na crowdflower.com. Ako nemas account tamo napravi ga sa istim mailom sa kojim si registrovana na Clixsense. Tako bi Neobux trebalo da povuce tvoj status i te levele sa Crowdflowera.

Ja mislim imam samo level 1. Ostao mi od pre 3 godine,.. :)
evo sta mi daje veceras.

Image

Sto se tice samih taskova, nema ih uvek i mnogo se razlikuju u zavisnosti od lokacije. Clixsense ti blokira taskove ako se logujes iz druge zemlje. Neobux te pusta. Doduse ako te uhvate da koristis proxy u problemu si, ali za privatni VPN niko nista ne moze da ti kaze. Na primer, pre par godina u Australiji je bio task gde je trebalo da ocenjujes i komentarises australijsku vladu i politicare. I to se placalo 70 centi ako se dobro secam. Napljujes politicare i jos zaradis.

Ne znam kolika je provizija na Clixsensu ali na Neobuxu je 12%. Od jednog referala koji radi, neces da se usrecis, ali zamisli da ih imas 100 ili 1000...

Sto se tice foruma na Neobuxu, samo nemoj da pitas zasto nema provizija od rentiranih referala, to im je bolna tacka,.. ;) Ja sam banovan posle insistiranja da mi objasne koji tehnicki problem imaju ti rentirani referali pa ne rade taskove...

Ako se bavis dovodjenjem direktnih, i objasnjavanjem kako se rade taskovi, prelistaj malo forum ovde, bilo je zanimljivih ideja na tu temu,...
Image
admin
Site Admin

Return to CHat Soba - Pitanja - Razno