NOVO! NOVO!

Novi sajtovi za koje verujete da imaju neki potencijal idu ovde...NO SCAM, scam ide u scam ;)

NOVO! NOVO!

Postby SoleMio » 08 Sep 2014, 20:16

Image
www.buxwon.com

Pozdrav svima.
Naisao sam na jedan NOVI SAJT koji ima dobru i unikatnu skriptu.

Aktivan admin i support, sve u svemu izgleda obecavajuce.

Navodno imaju instant service na Paypal i Payzi. Svaki sajt koji ima to on mora potrajati.

U beta je fazi i admin je australijanac a dobiješ pionir clanstvo ako se registrujec dok je u beta.

Clanstvo Pioneer koje nije ko zna sta, povecava broj DR i RR-a za nesto sitno, sto nam moze doci jako dobro za pocetnike ako sajt krene na ozbiljno.

Et link vam je gore. Pozdrav i sretno.

Image
www.buxwon.com
Last edited by SoleMio on 15 Oct 2014, 13:20, edited 4 times in total.
SoleMio
user

Re: NOVO! NOVO!

Postby SoleMio » 08 Oct 2014, 11:42

Image

Evo jedna isplata od ovog sajta.

Sajt za sad rad normalno i isplacuje, tako da jos nije kasno za ulaganje.

Image
SoleMio
user

Postby SoleMio » 15 Oct 2014, 13:18

Image

Evo još jedna isplata ali sad na paypal. :D

Image

Image
SoleMio
user

Postby admin » 16 Oct 2014, 10:54

:too: :too: :too: :too:

cestitke,...

nego ti si bio aktivan na probuxu,..foruma vise nema tamo, a ja sam malo zapustio sve kontakte od kako su svi sajtovi o kojima smo pricali ovde popucali,.. da na znas mozda sta se desava tamo?
Image
admin
Site Admin

Postby SoleMio » 16 Oct 2014, 13:40

admin wrote::too: :too: :too: :too:

cestitke,...

nego ti si bio aktivan na probuxu,..foruma vise nema tamo, a ja sam malo zapustio sve kontakte od kako su svi sajtovi o kojima smo pricali ovde popucali,.. da na znas mozda sta se desava tamo?

Ma nista, ono od kako je prestao placat, bila je jedna caka sa isplatama na payzi i odredjeno vrijeme znac moglo se isplacivat, koju je Max skontao( mislm da znas ko je, i sa njim sam svakodnevno u kontaktu) i onda je i to stalo, kasnije je sajt puko skroz i nije radio nikako5-6 dana, i sad se opet vratio.

Ne znam sta im je cilj, npr samo ona zastita na pocetku sto je kosta 150 dolara mjesecno.
Dalje dobio sam i info da oni imaju dosta love na paypalu ali je to zamrznuto na 6 mjeseci, sad ne znam sta se desava poslije tih 6 mjeseci od strane paypala.
Neki i dalje ubijaju paru kao sto je max putem reklama za onaj clix.
eh sad sto sajt radi i dalje i sta je cilj to ne znam.
SoleMio
user

Postby admin » 22 Oct 2014, 19:47

SoleMio wrote:
admin wrote::too: :too: :too: :too:

cestitke,...

Ma nista, ono od kako je prestao placat, bila je jedna caka sa isplatama na payzi i odredjeno vrijeme znac moglo se isplacivat, koju je Max skontao( mislm da znas ko je, i sa njim sam svakodnevno u kontaktu) i onda je i to stalo, kasnije je sajt puko skroz i nije radio nikako5-6 dana, i sad se opet vratio.

Ne znam sta im je cilj, npr samo ona zastita na pocetku sto je kosta 150 dolara mjesecno.
Dalje dobio sam i info da oni imaju dosta love na paypalu ali je to zamrznuto na 6 mjeseci, sad ne znam sta se desava poslije tih 6 mjeseci od strane paypala.
Neki i dalje ubijaju paru kao sto je max putem reklama za onaj clix.
eh sad sto sajt radi i dalje i sta je cilj to ne znam.

Znam Maxa, on se bas trudio oko Probuxa.
Pa sajt ce da stoji dokle god donosi lovu od etora i forexa koja se sliva na druge accounte (ne na ove blokirane). Paypal ce mozda da ih odblokira kad isplati sve dispute i ako nesto ostane. A uvek ima ljudi koji ne znaju pricu od pocetka pa jos uvek uplacuju clanarine i kupuju referale. I to moze da traje jos neko vreme.

Tako da, mogu sam da se nadam da ce ljudi pre nego sto se upuste u bacanje para, da proguglaju malo i informisu se o cemu se radi.... 8-)

Image
admin
Site Admin

Postby SoleMio » 03 Nov 2014, 18:54

evo jos jedna isplata :D

Image
SoleMio
user

Postby marsovac007 » 25 Nov 2014, 00:52

Jel ovo riknuo sajt posto meni nece da se uloguje :D
marsovac007
user

Postby SoleMio » 30 Nov 2014, 23:28

jes :D
SoleMio
user

Return to Novi sajtovi koji možda obećavaju...