PTCIRCLE

Novi sajtovi za koje verujete da imaju neki potencijal idu ovde...NO SCAM, scam ide u scam ;)

PTCIRCLE

Postby leptirica » 03 May 2014, 04:32

Evo kad smo već kod siteova koji možda obećavaju ja bi htjela preporučiti ovaj :
http://www.ptcircle.com/?ref=matovilka
Za razliku od svih ptc siteova ,na ovome se zaista može zaraditi pokoji dolar! Ima i naš ex yu forum na kojem se sve može pročitati,strategije i preporuke! A ima i dokaza isplate i ljudi su redom zadovoljni! Eto ako će netko probati,ja sam blizu svoje prve isplate (a i ne bi loše došao koji referal hehe :ymhug: )
Tu ima reklama čak od 0.7 ,a može se poklikati 15 reklama dnevno,kao free član!
leptirica
user

Re: PTCIRCLE

Postby admin » 03 May 2014, 10:21

8-) Ovaj ne zna Engleski, i nije mu problem da to svima pokaze.
By the way, sta znaci ovo:

8. We pay only VERIFYED PayPal , for ensure the second payment you need to Upload Founds with the sem Paypal or BTC Address (USED FOR THE FIRST PAYOUT) .

Ja sam shvatio da, ako hocu drugu isplatu, moram da mu vratim prvu... :)) :)) :))

A ima jos jedan NE popularan podatak vezan za ovaj sajt:
Found 129 domains hosted on the same web server as ptcircle.com (208.64.122.62)

Proveravajte malo ovo pre nego preporucite nekome 8-)

Image

Image
admin
Site Admin

Postby leptirica » 03 May 2014, 14:34

Prva isplata se dobije normalno,a za drugu prvo treba uplatiti nekih 6 dolara,za neke troškove. Poslije toga uplate idu normalno! Ne kužim se previše ali dok mene isplaćuju,meni dobro! A i mislim da smo svi na ptc siteovima iz istog jednog i jedinog razloga,a to je - zarada! :idea: :D :-?
leptirica
user

Postby admin » 04 May 2014, 00:31

"neke" troskove? ...a koje?

Ne bih da te razocaram, ali ovo je 300% scam, cak i ako placa nesto malo u pocetku. Dovoljno da pogledas hosting, i gomilu scam sajtova na istoj IP adresi. Ne mora da znaci da je sve isti covek, ali je ista ekipa...
Image
admin
Site Admin

Postby leptirica » 04 May 2014, 22:53

Aha znači lako moguće da plaća,na početku pa kasnije pokupi lovu i nestane? Hm...Ja se stvarno ne kužim puno,ali ne bi htjela da se to dogodi.Ma učinilo mi se de je ok zato što od toliko ptc siteova gdje klikam već mjesecima nemam nit dolara,ovo mi se učinilo zaista vrijedno truda,pogotovo kad sam pročitala malo po forumu! Ah stvarno ne znam više onda... X( X( =((
leptirica
user

Postby admin » 05 May 2014, 17:50

To je moja procena, mozda gresim. U svakom slucaju, ako dobijes prvu ispaltu, nikako im ne vracaj te pare, i ne uplacuj nista.
Image
admin
Site Admin

Postby dj86ns » 21 May 2014, 21:16

Leptirice,

evo ja sam se upisao preko tvog linka na PTCircle, posto imam vremena, pa cemo videti kako ide. :)
Nisam mogao drugacije da te kontaktiram, posto sam tek postao clan ovde i nije mi dozvoljeno slanje privatnih poruka.
Reci mi samo, vidim da moze dva account-a da se napravi...moze li sa istog kompa i to preko svog referal linka (da budem sam sebi referal) ili mora drugi kompjuter?
Ako imas jos koji savet, slusam.
dj86ns

Postby leptirica » 24 May 2014, 17:55

Dj86ns evo poslala sam ti poruku na PTCircle-u! Sretno! Ma što god govorili o ovome ,ovaj site funkcionira..bar za sada i nadam se da će još duuugo...samo neka ovako ostane ! :D
leptirica
user

Postby suza » 14 Sep 2014, 13:57

Zdravo leptirice, ja klik PTCircle vec neko vreme, reg se na skrill, ali nije mi jasno kako do isplate? Kada zatrazim isplatu dobijem obavestenje da moram sa tog racuna da ulozim nesto, da bi mi isplatili. Ok, ja hocu da se nadogradim, ali kako da uplatim pare na skrill? Kako si ti ovo resila? Na koji racun ti isplacuju? Moj reff je narucila skrill master karticu, dobila je i karticu i pin kasnije i sta sada? Kako na tu karticu da uplati pare da bi se na primer nadogradila i zatrazila svoju prvu isplatu? Volela bih da mi napises redom sta si uradila, vezano za racun, verifikaciju i sve ostalo? I ako mozes da mi posaljes link tog foruma za EX YU.
Hvala unapred, srecan rad! :-BD
Suzana
suza

Return to Novi sajtovi koji možda obećavaju...