Par sajtova koji obecavaju!

Novi sajtovi za koje verujete da imaju neki potencijal idu ovde...NO SCAM, scam ide u scam ;)

Par sajtova koji obecavaju!

Postby SoleMio » 04 Jul 2014, 20:13

Navest cu vam par sajtova na kojima radim i gdje sam ulozio nesto novac, sajtovi do sad redovno isplacuju novac, i AVG je dobar, samo je bitno znati sta raditi i kako voditi acc sa nekom odredjeno strategijom.

1. www.probux.com - Meni do sad broj 1 sto se tice PTC sajtova, AVG mi je dobar, do sad sve isplate protekle bez problema instant, i bez pada klikova nakon isplata.

2. www.zapbux.com - Sajt na koji sam poceo raditi na nagovor dvoje osoba sa Proa. Odma da vam kazem, ovdje bez ulaganja vam treba malo duze za kupovinu referala jer nema reklama sa 0,01 sto ga po meni drzi jos sigurnijim, ( jedino ako radite Taskova, kao sto sam ja radio mozete sakupit malo brze pare za rr) Ulozio sam nesto love, naravno ne svoje vec sa drugih PTCa. AVG je dobar, sto je najvaznije isto isplacuju bez problema.

3. www.fusebux.com - Izvrstan sajt, koji je za kratko vrijeme postao medju boljima. Ovdje sam isto poceo na nagovor prijatelja, Ulozio sam nesto vise novca i nisam se pokajao, klikovi su izvrsni, AVG dobar, bez i jednog problema, sajt isplacuje redovno bez ikakvih smetnji.
Za razliku od Zapa ovdje imate reklame od 0,01 i ukoliko ne ulazete mozete brze doci do referale nego na zapu ( naravno ako ne radite taskove )

Eh jos dva sajta koja sam poceo nedavno i acc su tek u razvoju.

4. www.neatclix.com - Vidio sam da ga raja hvali pa sam se i ja sam odlucio registrovati, ne mogu nista pretjerano reci, ali po desavanjima na forumu nemam nikakvu zamjerku, tek mi je acc u razvoju i nisam nista ulagao, rr klikcu dobro AVG je dobar, vidim da redovno isplacuju, i cim povucem love sa drugih sajtova ulozicu, jer najbolje je ulagati odma kad su klikovi dobri.

5. www.88clix.com - Sajt isto ko ovaj gore, obecava, isto sam nedavno poce, AVG je dobar, isti princip je kao i ovaj iznad, isplate normalno teku. Registrujte se sto prije jer dobijate nadogradnju acc.

Eto sta reci, ko ima neke love neka ulaze, brzece te razviti acc i poceti isplacivat.
Sretno svima! :)
SoleMio
user

Re: Par sajtova koji obecavaju!

Postby SoleMio » 12 Jul 2014, 12:45

...
SoleMio
user

Postby SoleMio » 31 Jul 2014, 13:24

Ova dole zadnja 2 prekrizite, ne isplacuju.

A za ova prva tri evo moje zadnje isplate.

Posto na pro imam 2 acc tamo sam napravio 2 isplate.

Image
SoleMio
user

Postby lazyman » 01 Aug 2014, 16:42

Radio sam na Neatclix-nema isplate-scam,a 88clix je isti gazda pa ocekujem isto kao I od 88bux!
lazyman
user

Postby SoleMio » 01 Aug 2014, 21:11

Da reko sam u predhodnom postu da se prekrize zadnja dva sajta jer su scam.

A eto isplata gore na slici prva tri sajta.

Sto se tice ZAPA danas su uveli one reklame od 0,01 tako da je i to dobro za pocetnike koji ne ulazu novac.
SoleMio
user

Postby kaarish » 03 Aug 2014, 18:33

Preporucujem ove sajtove: http://******************
kaarish

Postby admin » 04 Aug 2014, 09:13

kaarish wrote:Preporucujem ove sajtove: http://******************

moraces da spamujes na drugom mestu
Image
admin
Site Admin

Return to Novi sajtovi koji možda obećavaju...