Goldenclix - Nas Covek...

Novi sajtovi za koje verujete da imaju neki potencijal idu ovde...NO SCAM, scam ide u scam ;)

Re: Goldenclix - Nas Covek...

Postby admin » 14 Jun 2013, 04:00

Jobube wrote:Pa jebote ljudi .ko da citam komentare ispod clanaka net.hr pa debil debila gadi... Pa da nas tu 7-8 nemozemo pricat normalno. Znamo vasa stajalista svi vec pa sad se ostavite toga i dajte koji dobar savjet il ideju. Vidim da nam i ideja o zajdnickoj stranici za skupljanje referala neide..

Ideja je malo stala, jel ja nemam ideju koga da reklamiram. Svi ovi novi sajtovi, samo prestanu da palacaju ili nestanu, ne vidim poentu reklamirati ih. Sa druge strane, ovih nekoliko koji vrede, jako tesko se dobijaju referali. Potrebno je reklamirati ih van PTC sveta...

Sto se tice ovog prvog... :-w :-@ nema potrebe da me nervirate...i mislim da nema potrebe da pocnem koristim sve one crvene dogmice koje imam u admin panelu...glupo bi bilo... :-w

da ponovim, niko nikom nista nije duzan, neko hoce da kaze ovoliko a neko onoliko, sve je na dobrovoljnoj bazi... svako iskusvo je dobro doslo, ovakvo ili onakvo...
prozivke u nekim slucajevima mogu da budu i zanimljive... ali iskljucivo sa argumentima...i naravno ako druga strana prihvati izazov i udje u raspravu...ipak, ako druga strana nije zainteresovana, nastavak prozivanja je degutantan,... i tesko da ce biti tolerisan...
Image
admin
Site Admin

Postby blaz0 » 21 Jun 2013, 18:43

Evo jos jedna, nakon 2 dana isplata...:D :D :D :D

Image
Image
blaz0
user

Postby vido » 11 Oct 2013, 21:08

blaz0 imas jednog reffa vise :mrgreen:
vido

Postby nenaposao » 14 Oct 2013, 10:58

Zanima me vase misljenje o ovom poslu

Saradnik sam u SFI (Strong Future International) .Reč je o firmi koja je od 1998 godine na internet,koja ima veliko iskustvo u online poslovanju. SFI ima preko milion registrovanih članova u preko 160 zemalja širom sveta.
U sklopu SFI je online store TripleClicks – skraćeno TC. U njemu se može naći po povoljnim cenama preko 50 000 artikala iz preko 90 zemalja širom sveta.Ima I fizičkih a I elektronskih artikala.
U TripleClicks shopu je moguća prodaja I novih a I polovnih stvari, tu su i aukcije na kojima se za TC kredite mogu osvojiti vredne stvari mobilni telefoni, ajpedi, lap top, paketi od 300, 400 i 500 TC kredita, zatim clanovi itd.....Registracija je besplatna, nema mesecne clanarine, u TripleClicksu mozete besplatno otvoriti sopstvenu online prodavnicu, koga yanima neka pogleda link http://www.sfi4.com/11927017/FREE
nenaposao

Postby predator » 22 Oct 2013, 16:15

Sajt je jedan od boljih PPC, ima oko 50 reklama (bar toliko dobijem sa jednog logoiranja na dan), oko 3 - 4 centi. Usput dobiju se i oni pointsi za svaki klik. Preporucujem ovaj sajt, iako sam napravio neke greske...

Neke smernice za nove clanove:

-Nemojte da rentate referale ukoliko nemate apgrejt clanstva. To bi znacilo da ako uzmete referale a ste Wooden, oni vam donose cisti gubitak. Negde sam procitao da se i Bronze ne isplati sto se tice rr i tada mozete samo da povratite novac koji ste u njih ulozili.

-Za svaki klik dobijete 1 points (osim novca 0.004$, 0.001$ ili 0.0005$). 1000 points = 1$. Ali ovaj novac ne mozete da ga povucete u Balance, nego samo u Purchase balance. Sto bi znacilo da ovaj novac ne mozete da povucete na svoj racun vec da ga ulozite u svoj akaunt. Pitanje je u sta je najbolje da se ulozi, moje uskustvo govori da je bolje da skupljate ovaj novac za apgrejt akaunta, nego da ga odmah potrosite na RR.
predator
user

Postby vladairon » 05 Feb 2014, 02:13

Posto vidim da nije dugo pisano....Kakva su vasa dosadasnja iskustva vezana za ovaj sajt? Imam neku sicu na Netelleru skupljenu sa Probuxa, pa da li je pametno da to ulozim u kupovinu Silver monthly clanstva s obzirom da imam 25 rentiranih i jednog direktnog?
vladairon
user

Postby mapas » 05 Feb 2014, 20:46

vladairon wrote:Posto vidim da nije dugo pisano....Kakva su vasa dosadasnja iskustva vezana za ovaj sajt? Imam neku sicu na Netelleru skupljenu sa Probuxa, pa da li je pametno da to ulozim u kupovinu Silver monthly clanstva s obzirom da imam 25 rentiranih i jednog direktnog?

Gledaj prijatelju, jedina PTC STRANICA NA KOJOJ SE ISPLATI UZETI PREMIM NADOGRADNJU JE CLIXSENSE i taj premim če ti se isplatiti 1000% samo od onih 7-8 centi što imaš dnevno od oglas i još nešto nadogradnja se isplati jedino ako imaš 50+ direktnih referala koji su ti svaki dan ama baš svaki dan aktivni a ako misliš da iznajmljuješ referale, pa vjerovatno češ da propadneš.
mapas
user

Postby predator » 09 Jul 2014, 15:03

Ima li neki ko je jos aktivan na ovoj stranici?
Ja sam neko vreme bio odsutan od PTC osim neobux-a. Ispati li da se ulaze u Goldenclix, vidim da je limit za isplatu podignut na 7$ ..... :?:
predator
user

Previous

Return to Novi sajtovi koji možda obećavaju...