Ovde prijavite SCAM

Ovde prijavite sve sajtove koji su otišli u SCAM!

Re: Ovde prijavite SCAM

Postby kliktadzija » 16 Apr 2014, 22:01

Covek je danas dobio ban, kaze preko 300 ref je imao, trazice refund od clikbank.
kliktadzija
user

Postby admin » 19 Apr 2014, 12:58

kliktadzija wrote:Covek je danas dobio ban, kaze preko 300 ref je imao, trazice refund od clikbank.

ovo pricas za admimsy ili? i kakve veze ima clickbank sa njima? reklamirao ih je preko njih ili...
Image
admin
Site Admin

Postby kliktadzija » 19 Apr 2014, 13:07

Da dobio je ban na admimsy izgleda zbog onog pitanja oko isplate, a u email-u mi je rekao da ce traziti refund od clicbank preko kojih je valjda kupovao referale.

Znaci admimsy oprez !
kliktadzija
user

Postby admin » 19 Apr 2014, 13:22

kliktadzija wrote:Da dobio je ban na admimsy izgleda zbog onog pitanja oko isplate, a u email-u mi je rekao da ce traziti refund od clicbank preko kojih je valjda kupovao referale.

Znaci admimsy oprez !

To ce dobiti samo nikad. Eventualno da otvori neki dispute, i trazi pare nazad od tih koji su mu prodali referale. Ali opet, oni nemaju nikakvog uticaja na to dal ce posle neko biti banovan. Eventualno da dokaze da je banovan zbog tih referala koje su mu prodali. Znaci treba mu neka prepiska sa supportom od admimsy koja se odnosi na te referale.
Image
admin
Site Admin

Postby SoleMio » 29 Apr 2014, 00:27

Nisam se oprobavao nit registrova, nako naletih na sajt, i reko da malo procackam :)
Izgleda da je prevara po ovima dole, pa eto da se neko ne zaleti http://www.clixview.com

https://www.facebook.com/PTCInvestigati ... 0146692483

A ovdje koristtite prevoditelj http://www.directorioptc.net/2014/02/cl ... -scam.html, objasnjeno sa slikama :)
SoleMio
user

Postby leptirica » 04 May 2014, 23:15

Ma jeli ovo tu pričate o nekavom programu sa kojim klikate reklame automatski?? Pa što se to može tako?? Mislim,svugdje piše da se ne smije sa tim programima jer onda te izbace sa sajta?? Zar postoji neki program koji oni ne mogu skužiti?? Možda pitam glupa pitanja ,ali ubila se klikanjem a ni dolara zaradila nisam! Ne mogu više,a žao mi je da sad sve propadne!! :ymsick: :ymsick:
leptirica
user

Postby admin » 06 May 2014, 00:42

leptirica wrote:Ma jeli ovo tu pričate o nekavom programu sa kojim klikate reklame automatski?? Pa što se to može tako?? Mislim,svugdje piše da se ne smije sa tim programima jer onda te izbace sa sajta?? Zar postoji neki program koji oni ne mogu skužiti?? Možda pitam glupa pitanja ,ali ubila se klikanjem a ni dolara zaradila nisam! Ne mogu više,a žao mi je da sad sve propadne!! :ymsick: :ymsick:

...pise i da placaju pa ne placaju. samo ovih nekoliko najpoznatijih ima malo ozbiljniji security. Skriptovi koji kostaju par desetina dolara, ne detektuju nista. Imas ovde na sajtu da skines sve. Klikni gore na utility pa vidi sta ima.
Image
admin
Site Admin

Postby leptirica » 06 May 2014, 02:19

O super! Onda bi mogla i probati ,hvala!

Evo kad smo već kod SCAM stranica da prijavim - CASHTASKS -
Za to već vjerojatno svi znaju da je veliki - SCAM - ali eto ja se htjela uvjeriti sama ! A i logično je jer nude 1 $ po reklami! Dakle kada se napokon skupi tih slavnih 1000$ onda traži upgrade od 19.99$ koje se naravno ne može iskoristiti od zarađenog novca nego se treba uplatiti sa računa i naravno kad bi se platilo i dalje se ne bi moglo isplatiti novac !

Evo tu i dokaza

A evo i mojeg dokaza Image
leptirica
user

Postby forenos » 29 Jun 2014, 12:21

PTCSolution definitivno SCAM....

LOPOVI od Marta ove godine cekam isplatu, znaci SCAM.
Preko 20$ cekam za isplatu, uloženo 20$ cekam da mi vrate, ali nikad. Ovo su lopovi.

Ojooo sumnjiv, ne isplacuje, cekam mjesec dana isplatu.
forenos
user

Postby admin » 29 Jun 2014, 15:57

forenos wrote:PTCSolution definitivno SCAM....

LOPOVI od Marta ove godine cekam isplatu, znaci SCAM.
Preko 20$ cekam za isplatu, uloženo 20$ cekam da mi vrate, ali nikad. Ovo su lopovi.

Ojooo sumnjiv, ne isplacuje, cekam mjesec dana isplatu.

Naravoucenije: Nikad se ne kockaj sa svojim parama. A ako se vec odlucis na to, posle mesec dana ih vadi nazad. Ako ne ide, 44.dan otvori dispute... 8-). Posle 45og dana samo se oprosti... 8-)
Image
admin
Site Admin

Previous

Return to Report SCAM!!!