Besplatno do direktnih referala

i sve ostalo što nema veze sa prethodnim kategorijama ide ovde... ;)

Besplatno do direktnih referala

Postby forenos » 04 Apr 2014, 14:45

Ja sam se morala dati u ozbiljnije pribavljanje direktnih referala, jer ovako zarađujem samo par centi dnevno, od kojih nemam neke koristi.

Pronašla sam neke dobre sajtove gdje možete nafatati referale, iz cijelog Svijeta, a bez da se trudite imalo.
Samo trebate da reklamirate refferal link, naravno to znate i vi, ali kako i gdje reklamirati refferal link.

Evo jedna stranica:

http://traffup.net/free/?rf=415607746

Traffup je traffic exhange potpuno besplatan. Treba da gledate ostale web stranice, tj reklame ovdje, imate 20, 30, 40, 45, 50 dobivate poena za gledanje. Ja uvijek gledam one što nude 50 poena, i traju 15 sekundi.

Imam 7000 trenutno poena. Skupite poena, onoliko koliko mislite da možete ponuditi drugima. kad skupite te poene, koliko mislite da je dovoljno, ubacite svoje linkove, ne znam koliko možete linkova umetnuti, sigurno koliko želite, nema možda ogranicenje, dok imate poena da vam se automatski skida kad neko pogleda vaš link.

Ja sam sinoc dobila 3 na refban, neki dan 3 na ojooo, i 1 na clixsense. Trenutno reklamiram refban.
Ako nemate dovoljno poena, možete zamrznuti gledanje određenih linkova, te pustiti samo jedan, ili dva, a ostale možete ponovo uplaiti kad želite.

Ustvari imam 6500 poena, skupim ja 7000 ali se istroše kako ljudi klikaju, pa ulazim više puta dnevno i klikam i ja da ne dodjem do 0 poena.

Evo kako izgleda sve.

Image

Ovo su moji web sajtovi u ponudi, i statistika, možete vidjeti koliko je ljudi vidjelo vaš link

Image

Ovaj Make 800$ month, mi je trenutno zamrznut, to mi je Ojooo link, dobila sam 3 refferala neki dan, odavde, pa sam ga malo zamrznula sad mi je aktivan refban, i moj websajt, imala sam još neke ali pobrisala, dok nisam skontala da ga možeš zamrznuti, da ne vuce poene.

Pa cu ubaciti naknadno ponovo clixsense, i ostale.

Pa eto ako želite možete reklamirati ovdje refferal link: http://traffup.net/free/?rf=415607746

Kad se registrujete i aktivirate račun, dobijate 100 poena bonusa, onda samo klikate reklame i skupljate poene. Možete ulaziti više puta na dan, ima brdo tih reklama za gledati.

Ja uvijek ponudim 50 poena možete manje, ali između 20 i 50 poena, jer 50 poena ljudi klikaju na te linkove. I ja klikam one gdje se dobija 50 poena, a možete sve redom.

Imaju tri levela refferala.
forenos
user

Return to CHat Soba - Pitanja - Razno