Svior

Novi sajtovi za koje verujete da imaju neki potencijal idu ovde...NO SCAM, scam ide u scam ;)

Svior

Postby Rouz » 27 Jan 2014, 00:04

Zdravo svima :)

Zelim da vam predstavim nesto malo drugacije od onog na sta smo navikli. U pitanju je sajt koji se konstantno razvija i svakim danom postaje sve popularniji. Bavi se marketingom i uslugama reklamiranja na Internetu. Ono sto je zaista posebno, ne moramo klikati na reklame a opet zaradjujemo od njih. Dovoljno je samo da se logujemo svakodnevno na sajt i pokrenemo automatic u kom se nalaze baneri sa reklamama. Za one koji zele da rade ozbiljnije, organizovani su treninzi gde novi clanovi uce sve o kompaniji i njenim uslugama, kako je promovisati, i jos mnogo toga. Ono sto se meni najvise dopada jeste to sto nije u pitanju samo obican sajt, vec ozbiljna kompanija gde postoji mogucnost napredovanja.

Imamo organizovane grupe na skype-u gde svakodnevno pomazemo jedni drugima.
Last edited by Rouz on 02 Feb 2014, 12:36, edited 1 time in total.
Rouz

Re: Svior

Postby marsovac007 » 27 Jan 2014, 00:46

A nista ne rece o najvaznijem ispatama kako, sta, gde, koliko :-\ :lol:
marsovac007
user

Postby Rouz » 28 Jan 2014, 13:49

Mali propust :)

Postoji vise nacina zaradivanja, reci cu ukratko o osnovnim. Jedan od njih su reklame, od kojih zaradjujemo kroz sistem automatic.
Aktivira se tako se sto se kupi reklamni paket od 25 dolara. Naravno, ukoliko ne zelite da uplatite svoj novac, mozete ga i zaraditi.

Zaradjuje se 3000 dolara za otprilike 15-18 meseci. Sve sto je potrebno jeste da pokrenemo automatic i da se logujemo svakodnevno na sajt.

Drugi nacin je promovisanje kompanije, dovodjenje referala, prodaja usluga. Dobija se 20 % provizije.

Uplate se vrse putem paypal-a, stp i kartice, isplate - paypal, stp, karticom ili cekom. Minimalna isplata je 10 dolara, svakog 1. u mesecu.

Ukoliko vas zanima nesto vise mozete me kontaktirati ovde porukom ili putem skype-a ( dumsi21 )
Rouz

Postby admin » 29 Jan 2014, 01:49

hm,.. meni "kupi paket" lici na clickpaid i acx...
Ali evo,.. ovaj sajt nema skoro nikakav trafik, tj, nema poseta. Imali su neki pokusaj promocije u septembru 2012, trajalo par dana, pa onda godinu dana nista, pa ponovo u septembru i oktobru prosle godine. Ali zadnjih par meseci im je opet trafik otisao drasticno dole tako da ih sad nigde nema. imaju 60% poseta iz US a tamo su 56000 mestu. Posle toga ide Latvija. Predpostavljam da je neki Litvanac koji pokusava nesto u Americi.

Drugim recima, sajt koji nema poseta ne pravi pare tako da ja ovo toplo NE preporucujem.
Naravno, ako neko ima drugacije informacije i argumente, dobrodosao da je da ih izlozi...
Image
admin
Site Admin

Postby angel » 30 Jan 2014, 00:30

Prvo bi htjela da odgovorim da ovo sto iznosi admin o svioru nije tacno. Svior je legalna registrovana kompanija koja uredno placa svoje clanove. Svior je americka kompanija koja se bavi pruzanjem marketng usluga,slican facebooku samo malo vise poslovna mreza i zaradjuje od reklama kao i facebook, samo sto svior placa svoje aktivne clanove 35% od ukupnog profita kompanije kroz system automatic. Min aktivacija kosta 25$ uplatis samo jedanput dok ne izvuces 3000$. Sta ustvari dobijas za to?
za $25 kupujes pravo da se reklamiras na sa a kompanija ti kroz automatic daje svoj deo koji sluzi za marketing svrhe 35% od svih ukupnih prihoda dakle, umesto da ga bace na google i facebook oni ga daju tebi jer odrzavas svoj racun i svoj automatic
Linkovi da je kompanija legalna:
http://svior.com/corp/cgs.pdf
: http://svior.com/corp/
http://www.webutations.net/go/review/svior.com

Dokazi isplata mozete vidjeti ovde
https://www.facebook.com/majana2909?ref=hl
ostalo navedeno gore iznad da ne ponavljam

Admin ako vec pricate nesto tako onda pricajte argumentovano, ne lupajte gluposti
angel

Postby marsovac007 » 30 Jan 2014, 01:37

Pa ako vec nije tacno sto ne napisa kako jeste :-\
Admin i nije rekao da je sajt scam samo svoju preporuku ;)
marsovac007
user

Postby admin » 30 Jan 2014, 02:53

angel wrote:Prvo bi htjela da odgovorim da ovo sto iznosi admin o svioru nije tacno. Svior je legalna registrovana kompanija koja uredno placa svoje clanove. Svior je americka kompanija koja se bavi pruzanjem marketng usluga,slican facebooku samo malo vise poslovna mreza i zaradjuje od reklama kao i facebook, samo sto svior placa svoje aktivne clanove 35% od ukupnog profita kompanije kroz system automatic. Min aktivacija kosta 25$ uplatis samo jedanput dok ne izvuces 3000$. Sta ustvari dobijas za to?
za $25 kupujes pravo da se reklamiras na sa a kompanija ti kroz automatic daje svoj deo koji sluzi za marketing svrhe 35% od svih ukupnih prihoda dakle, umesto da ga bace na google i facebook oni ga daju tebi jer odrzavas svoj racun i svoj automatic

Admin ako vec pricate nesto tako onda pricajte argumentovano, ne lupajte gluposti

??? svasta, nasmeja me na kraju.... da slucajno nekom ne remetim neki poslic?
E sad slusaj me dobro!
Potpuno je nebitno dali je i kako ovo registrovano. Ako stvarno verujes u ovo gore napisano, onda si jos jedna zrtva internet izmame. Nije ovo nista novo, Charles Ponzi je za isto ovo uhapsen jos pre 100 godina.

Ono sto tvrdim je:
OVAJ SAJT OD REKLAMA ZARADJUJE NULU (0.0000000$). Porediti ga sa guglom i fejsom je isto kao "nas i kineza 2 milijarde"
Ako koza laze rog ne laze:

Image

Kome nisu jasne ove brojke, evo da prevedem:
Global rank od 122000? To je izmedju 5 i 10 hiljada poseta dnevno. Ajd nek je i 15, porediti ih sa 500 ili vise miliona koliko imaju google i face je budalastina.
Ako bi ovaj trafik prodali Google AdSensu ili nekom slicnom, mesecno bi zaradili 50ak dolara. evo nek je i 100. Sta da rade sa 100$ mesecno i vas 1000 koji cekate svojih $3000??? :)) :)) :)) :))

Jedino sto mogu je, da uzmu vase pare, da sve daju na reklamu gde stignu, znaci i google i face i ovi buxovi, i da se nadaju da ce uplate novih ovaca za sisanje biti dovoljne da se plate stari clanovi. I to su uradili vec 2 puta u razmaku od godunu dana. Tad se to i radi by the way, na jesen.

JA I DALJE OVO NE PREPORUCUJEM :-Q

hoces jos?

ovo je ozbiljna kompanija?!?!?

Registry Registrant ID:
Registrant Name: SHANGRI LAA, INC.
Registrant Organization: SHANGRI LAA, INC.
Registrant Street: 800 FIFTH AVE.
Registrant City: SEATTLE
Registrant State/Province: WA
Registrant Postal Code: 98104-3102
Registrant Country: US
Registrant Phone: NULL
Registrant Phone Ext:
Registrant Fax:
Registrant Fax Ext:
Registrant Email: NA
Registry Admin ID:
Admin Name: SHANGRI LAA, INC.
Admin Organization: SHANGRI LAA, INC.
Admin Street: 800 FIFTH AVE.
Admin City: SEATTLE
Admin State/Province: WA
Admin Postal Code: 98104-3102
Admin Country: US
Admin Phone: 206-382-9317
Admin Phone Ext:
Admin Fax:
Admin Fax Ext:
Admin Email: email@SHANGRILAA.COM

Da ne bude zabune, ovo nije poznati lanac hotela Shangri-la.
Ovakve domene registruju obicno hakeri, za fishing sajtove.
Domen je jos uvek prazan, ali ne bi me cudilo da jedan dan osvane kopija Shangri-la sajta, gde cete vi da bukirate sobu i platite karticnom.
ps. sobe tamo su skupe.

Proveravejte malo ove gluposti. Pise i na tarabi *****, pa nije....

Nije dosta argumenata??? evo jos

Na istom serveru vase "ozbiljne" kompanije imate jos i ovo:
sve predivne ponude kako da vi zaradite puno para 8-) :lol:
...valjda ne treba da pominjem da je ovo sve ista ekipa "mladih poslovnih ljudi"

Image

Image
admin
Site Admin

Postby tina » 30 Jan 2014, 22:51

Marsovac 007 nase isplate su puno jace od PTC-ja

admin to sto vama lici je nerelevantno, niste ni pokusali da procitate a kamo li da razumijete nase programe i sudite o njima. Prvo ko prvo niko nista ne plati da dobije $3,000. Igre koje su povezane sa reklamamanude tu zaradu koja moze da se isplati u manjim obrocima od $50+ mesecno u roku 15 i u nekim slucajevima i vise meseca. $25 dolara nist ne kupi jer system ne moze da se kupi jer je bezplatan! Niko vas nije ni pitao ni molio da nas preporucite ali jedino sto zelimo je da povucete vase zaljive komentare bez razloga.

Kako i sta mi radimo je nas problem ako bi bili nelegalni ili kao sto kazete Ponzi vec bi nas zatvorili. Ni mi vas ne sudimo makar vidimo neobux - king of scams na vasoj stranici! Ozbiljno samo povucite vase azljive komentare i preporuke to je sve sto trazimo. Ne diramo mi vas nemojte ni vi nas!
tina

Postby marsovac007 » 30 Jan 2014, 23:29

tina wrote:Marsovac 007 nase isplate su puno jace od PTC-ja

Ne vidim da sam ista rekao u vezi isplata i PTC stranica #-o
tina wrote:Prvo ko prvo niko nista ne plati da dobije $3,000

angel wrote:Min aktivacija kosta 25$

:-?
tina wrote:Kako i sta mi radimo je nas problem

Ako ste vec dosli na forum da preporucite neki sajt to automatski postaje i nas problem jer niko ne zeli da se ovde varaju clanovi sto bi stvaralo negativnu sliku o forumu. [-X
Niko vas ne dira samo prihvatite kritiku bile one pozitivne ili negativne :|
marsovac007
user

Postby admin » 31 Jan 2014, 05:16

tina wrote:Marsovac 007 nase isplate su puno jace od PTC-ja

admin to sto vama lici je nerelevantno, niste ni pokusali da procitate a kamo li da razumijete nase programe i sudite o njima. Prvo ko prvo niko nista ne plati da dobije $3,000. Igre koje su povezane sa reklamamanude tu zaradu koja moze da se isplati u manjim obrocima od $50+ mesecno u roku 15 i u nekim slucajevima i vise meseca. $25 dolara nist ne kupi jer system ne moze da se kupi jer je bezplatan! Niko vas nije ni pitao ni molio da nas preporucite ali jedino sto zelimo je da povucete vase zaljive komentare bez razloga.

Kako i sta mi radimo je nas problem ako bi bili nelegalni ili kao sto kazete Ponzi vec bi nas zatvorili. Ni mi vas ne sudimo makar vidimo neobux - king of scams na vasoj stranici! Ozbiljno samo povucite vase azljive komentare i preporuke to je sve sto trazimo. Ne diramo mi vas nemojte ni vi nas!

A koji ste to VI? nisam ja dosao kod vas na forum i nazvao vas lazovima. Niti sam ja taj koji je podigao 50ak sajtova tipa "dajte neke pare".
I nisam ja registrovao "ozbiljnu firmu" i potpisao se kao Paja Patak.
I vi sad nesto jos i nesto trazite?!?! :)) mi da vas ne diramo??? :-? :-?
...sta vam kazem, raspitajte se malo po kraju ko pruza zastitu u nasoj kafani.

Ovo gore postirano nisam ja izmislio. Rezulat nekoliko jednostavnih pretraga koje moze svako za 5 minuta da uradi.

Niko vas nije bio po usima da se pravite pametni.

Ovaj legalni biznis funkcionise na sledeci nacin:
(ne ulazim u to kakva je sad grafika i dali skript nesto radi sam ili treba negde i da se klikne)
1. Ne postoje nikakve reklame i nikakva zarada od reklama. (iz prostog razloga jel reklamini prostor na marsu niko ne kupuje)
2. Postoji 20 30 ili 50 fake sajtova koji su od istog vlasnika. (kad ne mozes da uzmes pare za reklamu onda reklamiras sam sebe)
Vasi kompjuteri i IP adrese se koriste za slanje trafika na ove sajtove (i ko zna za sta jos)
3. svi ti sajtovi nude opet neke super prilike za neku zaradu,... samo trazi cica da se plati.
4. Od uplata na tih 50 sajtova se finansira ovaj jedan. (tako se od 50 scamova dobija jedan legit)
5. Napaljeni clanovi koji su dobili prve uplate pocinju da trose pare na reklamiranje i dovodjenje novih ljudi.
6. ...i onda jovo nanovo...

Ovo je osnova. u praksi ovo moze da se jos dodatno zamaze dodavanjem elemenata, cisto da zbune ljude.

Dalje,
ovo je najverovatnije fake(mrzi me da proveravam)
http://www.webutations.net/go/review/svior.com
sajt postoji mesec dana, i to sa vestacki nabijenim rankom. koji kredibilitet moze da ima? (pitaj mog brata lazova)

a ovo?
http://www.scamadviser.com/is-svior.com-safe.html

Ako ste tako sigurni da ja nemam pojma, izvolte postirajte google analytiks, i finasijski izvestaj gde se vidi odakle pare ulaze, i gde prolaze pre nego stignu do vas...
Ili bilo koju logicnu matematiku koja nece da bude, "kupim paket za 25" kliknem na auto-carobni-stapic i dobra vila mi za godinu ipo dana materijalizuje 3000.

Sto se tice neobuxa, niste ni pogledali o cemu se radi ovde. Sadrzaj je upozoravajuceg a ne reklamnog karaktera. Slobodno raspalite po njima.

PS. od sledece velike uplate kupi tastaturu, crklo ti je L 8-)

Image
admin
Site Admin

Postby Rouz » 01 Feb 2014, 22:21

Moram da kazem da nisam zelela niti ocekivala ovakve reakcije i komentare. Svako ima pravo na svoje misljenje, ali mislim da se moze izabrati malo
lepsi nacin za to. ( ipak smo mi ovde gosti :lol: )

Informacije koje je admin izneo nisu relevantne. Naime, kao sto sam rekla u prvom postu, zaradu od automatica ( 3000 dolara ) ne dobijamo od svior website-a
jer je to nemoguce. Taj novac dobijamo od kompanije u cijem je vlasnistvu svior ( jedan od 80 projekata koje je pokrenula ista kompanija ).

Dakle, kompanija izdvaja 35 % svog ukupnog profita za reklamiranje, samo sto umesto da novac ulozi u reklame na nekim drugim sajtovima, pruza priliku svojim clanovima da zarade isti tako sto ce biti aktivni na sajtu i odrzavati svoj racun.

Razumem da je mnogima cudno jer ovo nije klasican ptc. Medjutim, ne mora sve sto je drugacije samim tim biti i lose :-BD
Rouz

Postby marsovac007 » 01 Feb 2014, 22:57

Pa mislim da je admin bas fino objasnio o kakvoj je kompaniji rec i o tim (80) projektima :-D
A i ne vidim foru reklamiranja gdje moze da se pokrene autokliker ili sta vec i odes na spavanje kakve koristi ima ta kompanija koja plati reklamiranje ima od toga osim sto dobije vecu posetu na sajtu :-??
marsovac007
user

Postby Rouz » 02 Feb 2014, 00:16

Bilo bi fino objasnjeno, samo jos da su tacni podaci. :-D

Naravno da kompanija ima mnogo koristi od reklamiranja, buduci da se bavi, kao sto rekoh, mnogim projektima ( samo neke od njih su marketinske, SEO usluge...)

Uglavnom, ko zeli da pokusa nesto drugacije sem mizernog klikanja :-D
Rouz

Postby admin » 02 Feb 2014, 01:07

Rouz wrote:Moram da kazem da nisam zelela niti ocekivala ovakve reakcije i komentare. Svako ima pravo na svoje misljenje, ali mislim da se moze izabrati malo
lepsi nacin za to. ( ipak smo mi ovde gosti :lol: )

Gosti su uvek dobrodosli,...:) dok ne krenu da pljuju po domacinu... 8-) cak, mogu i da pljuju, ali sa argumentima. Ovo gore nije misljenje, nego statistika cinjenicno stanje. Vi gledate te slicice, materijal i linkove na sajtu (njihove linkove), a ja gledam sta im je na serverima.

U prevodu, ako nekome u stanu nadju alat za obijanje kola, koja je mogucnost da on nije auto-lopov?
Ako nekome nadju pun stan oruzija, tesko da taj neko nije kriminalac ili terorista.

Ili mozda primer koji ce zensko bolje da razume:
Vratis se kuci sa posla ranije i zateknes golu komsinicu kako kuva kafu. Kolike su sanse da ti je muz nevin?

Rouz wrote: Informacije koje je admin izneo nisu relevantne. Naime, kao sto sam rekla u prvom postu, zaradu od automatica ( 3000 dolara ) ne dobijamo od svior website-a
jer je to nemoguce. Taj novac dobijamo od kompanije u cijem je vlasnistvu svior ( jedan od 80 projekata koje je pokrenula ista kompanija ).

Dakle, kompanija izdvaja 35 % svog ukupnog profita za reklamiranje, samo sto umesto da novac ulozi u reklame na nekim drugim sajtovima, pruza priliku svojim clanovima da zarade isti tako sto ce biti aktivni na sajtu i odrzavati svoj racun.

Razumem da je mnogima cudno jer ovo nije klasican ptc. Medjutim, ne mora sve sto je drugacije samim tim biti i lose :-BD

Na ovo drugo sta da ti kazem, nisam siguran dal me zafrkavas dal si ozbiljna.
Kompanija hoce da se raklamira i da da 35% na reklamu.
Ok, ali mora da postoji proizvod koji se prodaje. sta se ovde prodaje?!?! sem "automatika"
dalje, jel znas sta je rekalma, i koja je poenta rekalme, i kako se reklamira nesto?
Sigurno ne tako sto ce tvoj proizvod da gleda istih dve tri hiljade ljudi godinu dana svaki dan...i da to na kraju kosta kompaniju ko setog petra kajgana... Nebuloza ...

Ispada da na ulozenih 25$, oni svakom treba mesecno da isplacuju po 200$?!?! na osnovu cega????? kompanija zaradjuje od cega?!?!?!
Ajd nemoj da me zezate, jel stvarno verujete u ovo? idi pogledaj malo listu sajtova pa vidi kakvi su im "projekti". Na dva sajta "daj pare za super investiciju" ide jedan forum gde su komentari "prezadovoljnih" clanova. A vecina sajtova nije ni pokrenuta, samo stoji upozorenje o ogranicenoj odgovornosti kompanije. Tako da ovo verovatno nije samo jedan covek, nego su dvojca. Jedan je advokat drugi je tehnicar.

Ako stvarno treba da se plati neka reklama to se radi upravo suprotno, platis da tvoj proizvod za sto krace vreme vide milioni ljudi. i to na platis sajtu koji ima milionsku posetu. a ovaj vas sajt je prilcno kratak sa posetama.

Sto im ne trazite google analiytics???!?! svako malo uspesniji mase sa tim analitiksom ko sa trofejom. posto na osnovu njega ide posle prodaja.
A da zatrazite impressum?

Image
admin
Site Admin

Postby admin » 02 Feb 2014, 01:12

Rouz wrote:Bilo bi fino objasnjeno, samo jos da su tacni podaci. :-D

Naravno da kompanija ima mnogo koristi od reklamiranja, buduci da se bavi, kao sto rekoh, mnogim projektima ( samo neke od njih su marketinske, SEO usluge...)

Uglavnom, ko zeli da pokusa nesto drugacije sem mizernog klikanja :-D

SEO????? pa sto sebi ne nameste seo? kako da uzmu nekom pare za SEO kad sebi ne znaju da nameste.
...ima koristi od reklamiranja? kako? jel moze malo dataljnije...

Evo demantuj me,... postiraj analitiks ako mozes da nadjes, predpostavljam da ga kriju kao zmija noge.
Pa cu da ti sracunam koliko su para uzeli do sad...

PS, jel ima bar jedan od vas koji je procitao ovaj "RAT i MIR" (terms of service)?

PS, nemoj pogresno da me shvatite, ovo sve je samo dobronameran savet da proverite jos jednom sta u svari radite i gde pozivate ljude.
Niko vam nikad nigde nece placati da vi samo dodjete na sajt svaki dan. i "odrzavate aktivan account"
po mojoj gruboj proceni, ima mozda nekoliko hiljada ljudi koju su se uhvatili u ovo, od kojih je ukupno skupljeno izmedju 50 i 100 hiljada dolara.
oni su tim ljudima za godinu dana duzni 10 miliona dolara. Jel vam dolazi to do mozga da te pare:
1. NE POSTIJE!
2. cak i da u nekom bunulu postoje, niko vas nece castiti sa 10 miliona samo zato sto dodjete jednom dnevno na neki sajt.
Image
admin
Site Admin

Return to Novi sajtovi koji možda obećavaju...