Aktivni referali

Novi sajtovi za koje verujete da imaju neki potencijal idu ovde...NO SCAM, scam ide u scam ;)

Aktivni referali

Postby djole30 » 15 Oct 2013, 13:35

Pozdrav svima,

Posto sam nov na ovom forumu da se prestavim.
Ja sam Bojan,iz Srbije,aktivan sam na dosta PTC sajtova.
Ovom prilikom trazim aktivne referale za novi sajt koji se pokazao odlicno za sada.
U pitanju je www.240percentbux.com

Moj link za referale je:

http://www.240percentbux.com/?ref=djole30

Na ovom PTC minimalna isplata je na 2.00$,DNEVNA ZARAD JE OD 0.30 pa navise,zavisi koji level je u pitanju.
Isplata je instant,ceka se jako malo za isplatu.
U svakom smislu veoma obecavajuci sajt,pa se iskreno nadam da nemate sta da izgubite.Imate samo 30 reklama dnevo po 10 sekundi.
Sve u svemu registracija i klikanje za manje od 10 minuta.
Toliko zasada od mene.Odgovaram na sva pitanja,i mogu biti svakom referal pod uslovom da vec nisam registrovan na doticnom sajtu.

Puno pozdrava,

Bojan
djole30

Re: Aktivni referali

Postby admin » 15 Oct 2013, 20:43

Dobrodosao Bojane. Ovaj sajt je tek krenuo, i kao sto vidis ovo je obican buxhost skript od 20$. Tako da sa dnevnom zaradom od 30 i vise centi, ne verujem da ce da potraje. Al da ne baksuziram, da ne znas mozda jel postoje neke geo restrikcije tipa, ako se registrujem iz jedne zamlje da posle moram stalno da se logujem iz te zemlje?
U sakom slucaju i mesec dana da traje, moze za 2-3 isplate da se skupi
Image
admin
Site Admin

Postby djole30 » 15 Oct 2013, 23:01

Pozdrav,

Koliko ce da traje ne zavisi od mene vec od drugih.
Sto duze trraje bice bolje.
Uostalom,i da traje sto duze to mi i vise odgovara.
Koliko ja znam,ako si prijavljen sa jedne IP adrese jedino sa te mozes da se logujes,ni sa koje druge.
Probaj pa ces se i licno uveriti,nemam ja nista protiv toga.
Bar su takva moja iskustva.

Pozdrav,

Bojan
djole30

Postby admin » 17 Oct 2013, 04:15

ne, onda bi svi bili banovni drugi dan. Staticna IP adresa se placa, retko ko je ima. Dinamicke IP provajder moze da ti menja i nekoliko puta u toku dana.
ja sam na primer sad u meksiku, na vecinu sajtova sam registrovan iz evrope. Neobux, Clixsense, BuxP i svi ovi poznatiji rade bez problema. Jedina restrikcija je da tu IP adresu ne koristi jos neko za kliktanje. Samo Buxhost sajtovi cesto imaju tu glupost da mozes da se logujes samo iz zemlje iz koje si registrovan.

Reko mozda znas, da se ne registrujem sad bez veze odavde ako posle od nas ne mogu vise da se logujem. 8-)
Image
admin
Site Admin

Return to Novi sajtovi koji možda obećavaju...