BuxPays.me - kao što i piše gore - možda obećava...

Novi sajtovi za koje verujete da imaju neki potencijal idu ovde...NO SCAM, scam ide u scam ;)

Re: BuxPays.me - kao što i piše gore - možda obećava...

Postby galirung » 14 Jul 2013, 22:32

Hvala ti!
Nemoj radi mene da zatvaraš i otvaraš račun na cosmicbux-u. Ja sam i ovako „hepi“. :-D
galirung
user

Postby mapas » 15 Jul 2013, 10:07

galirung wrote:Hvala ti!
Nemoj radi mene da zatvaraš i otvaraš račun na cosmicbux-u. Ja sam i ovako „hepi“. :-D

Nema veze brale ti si sigurno među top 3 moja direktna referala što sam ikada imao po aktivnosti pa je to najmanje nešto što mogu da uradim da ti se bar malo odužim,osim toga ako na cosmicu nemaš direktnih treba ti mnogo vremena da dođeš do minimalne isplate.
mapas
user

Postby admin » 16 Jul 2013, 00:18

mapas wrote:
galirung wrote:Hvala ti!

Nema veze brale ti si sigurno među top 3 moja direktna referala što sam ikada imao po aktivnosti pa je to najmanje nešto što mogu da uradim da ti se bar malo odužim,osim toga ako na cosmicu nemaš direktnih treba ti mnogo vremena da dođeš do minimalne isplate.

Gali je neunistiv. Posle onoga sto mu se desilo sa Probuxom, vecina ljudi ne bi otisla vise ni na jedan PTC sajt. Neki i bacili kompjuter... sta vam se desilo sa tim avatarima? nesto na sajtu ne radi kako treba ili? ako nece da se uplouduje, treba hostovati avatar negde (tinipic ili nesto slicno) i upisati ceo URL
Image
admin
Site Admin

Previous

Return to Novi sajtovi koji možda obećavaju...