CLICKFAIR

Novi sajtovi za koje verujete da imaju neki potencijal idu ovde...NO SCAM, scam ide u scam ;)

CLICKFAIR

Postby Jasa » 25 Apr 2013, 02:40

Učlanio sam se pre jedno mesec dana. Sajt je potpuno nov.

Počelo je sa 4 fisne reklame i još 2-3 u toku dana, da bi došli sada na 4 + 12, redovno a u toku dana može da se ulovi još desetak. Sve su 0,001 a često uleti i neka od 0,005. U početku su pravila bila kao i na većini sajtova, ali su posle napravili inverziju i sada se provizija od refova dobija kad kliknu micro i standard reklame, a ne fiksne. provizija, za standard je 20% od klika direktnog referala (u početku je bila 50, al su smanjili).

Problem je što kao standard član ne možete da rentirate refove. To su isto promenili skoro. Da je tako bilo od početka ne bi ni počinjao tamo Premijum članstvo je 29.99 (ako to nekog zanima) i tada imate 50% i od dir. i rent.

Elem, ja sam sam nakucao dolar i nešto, što je min. za isplatu i juče podigao, bez problema. Ko može da dovede direktne refove, može solidno da prođe.

http://www.clickfair.com/?ref=Jasa

PAŽNJA: Obratite pažnju ako se prijavljujete, da li je u linku moje ime, pošto se Galirung prijavio, ali mi ga nisu registrovali kao refa. Na to skrenite pažnju i vašim refovima.
Jasa
user

Re: CLICKFAIR

Postby admin » 25 Apr 2013, 03:27

Jaso, ne ovde, dole u nove sajtove gde mi je the-bux... da napravimo malo reda,.. ;) ovde sliku mozes i sam da uploudijes mislim,... a radi ti i isti link,..

Prebacio ja, nisam ni video koje sve opcije imam ovde,.. ;)
Image
admin
Site Admin

Postby admin » 02 May 2013, 02:41

Jel daje tebi normalno reklame? probao sam opet danas, posto sad mi daje da logujem. (ne mozes da se logujes van zemlje iz koje si registrovan) nema ni jedna reklama od cent, samo desetak ovih od 0.001 :(
Image
admin
Site Admin

Postby Jasa » 02 May 2013, 03:02

admin wrote:Jel daje tebi normalno reklame? probao sam opet danas, posto sad mi daje da logujem. (ne mozes da se logujes van zemlje iz koje si registrovan) nema ni jedna reklama od cent, samo desetak ovih od 0.001 :(

Pa to je prosek. Ove od cent i pola traju kratko, pa kad ih ubodeš.

Spor je ako nemaš direktne, to sam i napisao. Al plaćaju. Nemoj da se mlatiš, ako te mrzi. Ja ću još malo. Da im uzmem još 2 dolara i to je to. B-)
Jasa
user

Postby admin » 06 May 2013, 15:54

Nego Jaso,.. odlucio sam da budem los,.. bar da znaju sto me ne vole,.. ;)

http://black-services.blogspot.com/2013 ... ution.html

Probao, radi sa svim ptc-evolution sajtovima, ukljucujuci i Clickfair...
Sednes, pijes kafu i gledas... =)) =)) =)) =))
Probao sam i Skarlet, Mondialmoeny,...tu su ti jos i Twickerz i The-bux...
insatalira se onako kako je decko opisao na svom blogu...

Pogledaj na neu kao ih maze g.... onaj zorangrba, vise on lici na Mapasa, ali nije ni on...mapas je Dragan ;)
http://www.neobux.com/forum/?/30/341055/Pitanje/6/

Image
admin
Site Admin

Postby Jasa » 06 May 2013, 17:07

Probaću i ja :ymdevil:
Jasa
user

Postby admin » 07 May 2013, 18:26

Znaci, skriptovi postoje za sve sajtove... instaliras Greasemonkey 1.8, to ti je extension za firefox, i onda guglas za svaki sajt posebno...sve sam probao, sve radi. Samo CS i Neo nisam jer imam lovu tamo,.. ;). A uspeo sam da pokrenem i onaj MyTools. Turcin od koga sam uzeo, imao je preko 200 sajtova instalirano,...naravno ne znam, koliko im sekjuriti prepoznaje ove programcice,...za sad sam stavio samo ovde gde nemam nista...pa cemo da vidimo koje su kontraindikacije ;) :))
Image
admin
Site Admin

Return to Novi sajtovi koji možda obećavaju...